Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Skoda Roomster - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Skoda Roomster. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Skoda Roomster. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Skoda Roomster

Skoda, Octavia, Combi, Roomster, Yeti Testy porównawcze 21 grudnia 2010, 08:56

Octavia Combi, Roomster i Yeti – potyczki rodzinne

Sprawdzamy, który rodzaj auta - SUV, minivan czy kombi - jest najlepszym środkiem transportu dla rodziny, na przykładzie trzech Skód: Yeti, Roomstera i Octavii.

Citroen, C3 Picasso, Kia, Venga, Opel, Meriva, Renault, Grand Modus, Skoda, Roomster Testy porównawcze 23 listopada 2010, 09:49

C3 Picasso, Venga, Meriva, Grand Modus, Roomster

Wyższy dach i kanciasta sylwetka to więcej miejsca we wnętrzu. Opel Meriva dorzuca do tego oryginalnie otwierające się drzwi. Sprawdzamy jak Meriva wypada w porównaniu z Citroënem C3 Picasso, Kią Vengą, Renault Grand Modusem i Skodą Roomsterem.

Skoda Roomster Pierwsza jazda 13 września 2010, 09:51

Skoda Roomster – na dopingu

Roomster, podobnie jak Fabia, przeszedł w tym roku kurację odmładzającą. Bardziej dopracowany, lepiej wykończony i z nowym silnikiem 1.2 TSI - jest lepszy niż kiedykolwiek.

Citroen C3 Picasso i Skoda Roomster Testy porównawcze 15 czerwca 2009, 12:24

C3 Picasso i Roomster – randka w ciemno

Wielkość nie ma znaczenia. Wysokie, inteligentne, pracowite i bez nałogów - tak w teleturnieju mogłyby się reklamować Citroën C3 Picasso i Skoda Roomster. Samochody mniej napuszone niż poważne vany, ale też wiele potrafiące. 

Ford Focus Platinum X i Skoda Roomster Style Testy porównawcze 19 lipca 2008, 13:15

Oko za oko

Pudełkowaty kształt kontra wyzywająca sylwetka. Gigantyczny bagażnik kontra przestronne wnętrze. Skoda Roomster kontra Ford Focus. Absurd? Niekoniecznie.

Test porównawczy Skoday Roomster, Nissana Note, Renault Modus, Ford Fusion Testy porównawcze 15 lipca 2008, 09:27

Ładunek sensu

Klasa „maluch plus jeszcze trochę" jest coraz bardziej liczna i coraz bardziej popularna. Na testowym poligonie Ford Fusion, Nissan Note i Renault Modus spotykają Skodę Roomster.

Porównanie siedzeń Skoda Roomster, Volkswagen Passat Variant, Citroën C4 Picasso, Land Rover Discovery, Mercedes klasy R i Volkswagen Multivan Testy porównawcze 12 lutego 2008, 13:08

Roomster, Passat Variant, C4 Picasso, Discovery, R-klasa i Multivan – Sprawy rodzinne

Auta rodzinne muszą potrafić wszystko. Sprawdźmy, jak w „wielodzietnej rzeczywistości" sprawdza się sześć modeli, każdy typowy dla swojej klasy: Skoda Roomster, Volkswagen Passat Variant, Citroën C4 Picasso, Land Rover Discovery, Mercedes klasy R i Volkswagen Multivan.

Skoda Roomster Testy długodystansowe 21 czerwca 2007, 10:58

Twarda sztuka

3 827 litrów, 50 060 km i 150 dni - tak można podsumować dokonania Skody Roomster podczas naszego testu długodystansowego. I choć jest nowym modelem, spisała się jak stary wyga.