[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Skoda Superb - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Skoda Superb: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Skoda Superb

Skoda Superb iV

Skoda Superb iV wchodzi do produkcji (3)

Skoda poinformowała, że z taśm montażowych fabryki w Kvasinach zjeżdżają już egzemplarze pierwszego hybrydowego modelu marki.

Skoda Superb iV

Skoda rusza z produkcją hybryd plug-in (3)

Skoda rozpoczęła produkcję komponentów do aut hybrydowych typu plug-in. Pierwszym modelem z tym rodzajem napędu będzie Superb iV.

Skoda Superb w produkcji

Ruszyła produkcja odświeżonej Skody Superb (3)

Skoda przeprowadziła niedawno face lifting flagowego modelu Superb. Samochód wchodzi właśnie do produkcji, a my znamy już jego ceny.

Skoda Superb facelift 2019 - reflektory Full LED matrix

Inteligentne oświetlenie Matrix LED Skody (4)

W Skodzie Superb po face liftingu montowane są nowoczesne reflektory Matrix LED. Jak działa ten system i jakie korzyści niesie?

Skoda Superb iV

Skoda Superb. Znamy ceny (4)

Skoda Superb po przeprowadzonym niedawno face liftingu zyskała świeższy wygląd i nowe wyposażenie. Znamy już cennik modelu.

Skoda Superb Sportline (2019)

Skoda Superb Sportline. Więcej sportu (3)

Przy okazji niedawnego face liftingu flagowej limuzyny, Skoda zaprezentowała również model Superb w usportowionej wersji Sportline.

Skoda Citigo e iV

Skoda Citigo-e iV otwiera nowy rozdział (3)

Skoda Citigo-e iV to pierwszy w pełni elektryczny samochód marki i jeden z pierwszych w rodzinie iV.

Skoda Superb facelift 2019

Odświeżona Skoda Superb z nowymi systemami bezpieczeństwa (3)

Skoda Superb po niedawnym face liftingu z zewnątrz zmieniła się nieznacznie, za to do wyposażenia trafiły najnowsze systemy bezpieczeństwa.

Skoda e-Citigo - oficjalny szkic

Skoda uruchamia nową, elektromobilną submarkę iV (3)

Wraz z pojawieniem się dwóch zelektryfikowanych modeli, Skoda wchodzi w nową erę. To jednocześnie początek submarki o nazwie iV.

REKLAMA
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA