Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Skoda Superb - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Skoda Superb: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Skoda Superb

Skoda Vision C

Skoda planuje czterodrzwiowe coupe (10)

Czeski producent coraz odważniej wchodzi w nowe segmenty. Najnowsze plotki z Mlada Boleslav mówią o modelu, który będzie tańszym odpowiednikiem Volkswagena CC. Auto powstanie na bazie Superba.

Skoda Superb Combi 4x4 2.0 TSI L&K - wszystko

Skoda Superb Combi 4x4 2.0 TSI L&K - wszystko "na maksa" (15)

171 900 zł – tyle kosztuje dziś najdroższy model Skody. Sprawdzamy, czy warto tyle wydać na topową wersję Superba.

Skoda Superb i VW Passat

Skoda Superb i VW Passat - na innym kursie (18)

Skoda Superb i VW Passat rywalizują w trudnym segmencie. Klienci w tej klasie są wymagający, a sedany z jednego koncernu spełniają te oczekiwania w różny sposób. Który z nich jest lepszy? Na to pytanie odpowiada test z silnikami 2.0 TSI 220 KM.

Skoda Superb Laurin Klement Black Crystal

Skoda Superb Laurin Klement Black Crystal (4)

Skoda wypuszcza najbardziej luksusową wersję Superba. Wersja Laurin Klement Black Crystal została zaprojektowana przez specjalistów od szkła PRECIOSA.

Skoda Superb skóra

Skoda Superb w skórze... dosłownie (4)

W przypadku tej Skody Superb określenie "w skórze" nabiera dosłownego znaczenia. Zobacz, dzieło studentów z Uniwersytetu we Florencji.

Nowa Skoda Superb Kombi

Skoda Superb Kombi: W klasie większego nie ma - Targi Frankfurt 2015 (26)

Ogromna, przestronna, komfortowa - taka jest nowa Skoda Superb Kombi. Jesteśmy po pierwszej jeździe rodzinną odmianą flagowej Skody. Oto wrażenia.

Jeździmy Skodą Superb Kombi!

Jeździmy Skodą Superb Kombi! (2)

Nowa Skoda Superb Kombi

Nowa Skoda Superb Kombi: Gigant (4)

To auto będzie oferowało najwięcej przestrzeni za rozsądne pieniądze. 660 litrów bagażnika z możliwością do powiększenia go do prawie 2000. Oto nowa Skoda Superb Kombi.

Pięć pomysłów na auto 4x4

Pięć pomysłów na auto 4x4 (26)

Nie ma jednego przepisu na auto z napędem na cztery koła. Sprawdzamy wady i zalety każdego z pomysłów w naszym porównaniu Audi A6 Allorad, Fiata Pandy Cross, Jeepa Renegade'a, Skody Superb Outdoor i Volvo V40 Cross Country. 

1 2 3
STRONA 1 z 3