Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Skoda Superb - Wiadomości

Informacje o samochodach Skoda Superb: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Skoda Superb, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Skoda Superb. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Skoda Superb

Skoda Superb z 7-biegowym DSG – kolejne silniki Wydarzenia 26 czerwca 2017, 08:20

Skoda Superb z 7-biegowym DSG – kolejne silniki

Czeski importer wprowadza do oferty kolejne wersje napędowe modeli Superb i Superb Combi wyposażonych w siedmiostopniową przekładnię automatyczną, która podwyższa komfort jazdy, a przy okazji nie zwiększa zużycia paliwa.

Skoda Superb Wydarzenia 1 maja 2017, 16:47

Skoda Superb – milionowy egzemplarz zjechał z taśmy

Skoda potrzebowała szesnastu lat żeby wyprodukować milion egzemplarzy flagowej limuzyny. Kilka dni temu w fabryce w Kvasinach zjechał jubileuszowy egzemplarz Superba.

Skoda Vision C Wydarzenia 15 listopada 2016, 16:49

Skoda planuje czterodrzwiowe coupe

Czeski producent coraz odważniej wchodzi w nowe segmenty. Najnowsze plotki z Mlada Boleslav mówią o modelu, który będzie tańszym odpowiednikiem Volkswagena CC. Auto powstanie na bazie Superba.

Skoda Superb Laurin Klement Black Crystal Wydarzenia 21 października 2015, 15:54

Skoda Superb Laurin Klement Black Crystal

Skoda wypuszcza najbardziej luksusową wersję Superba. Wersja Laurin Klement Black Crystal została zaprojektowana przez specjalistów od szkła PRECIOSA.

Skoda Superb skóra Wydarzenia 14 sierpnia 2015, 09:00

Skoda Superb w skórze... dosłownie

W przypadku tej Skody Superb określenie "w skórze" nabiera dosłownego znaczenia. Zobacz, dzieło studentów z Uniwersytetu we Florencji.

Jeździmy Skodą Superb Kombi! Wydarzenia 3 lipca 2015, 13:43

Jeździmy Skodą Superb Kombi!

Czeski Superb w rodzinnym nadwoziu kombi wpadł w nasze ręce. Nad jeziorem Tegernsee sprawdzamy jak Skoda Superb Kombi z dużym bagażnikiem łączy komfort z niezrównaną przestronnością. 

Nowa Skoda Superb Kombi Wydarzenia 26 maja 2015, 09:20

Nowa Skoda Superb Kombi: Gigant

To auto będzie oferowało najwięcej przestrzeni za rozsądne pieniądze. 660 litrów bagażnika z możliwością do powiększenia go do prawie 2000. Oto nowa Skoda Superb Kombi.

Skoda, Fabia, RS Wydarzenia 16 kwietnia 2015, 17:34

Skoda 24 lata pod skrzydłami Volkswagena

Skoda mocno odczuła socjalistyczne wpływy władzy na swojej skórze. Jednak ciągle walczyła, tworząc chociażby model Favorit, który jeszcze w czasach kapitalizmu cieszył się sporym powodzeniem. Oto jak kształtowała się historia czeskiej marki pod niemieckimi skrzydłami.

Nowa Skoda Superb Wydarzenia 9 kwietnia 2015, 18:00

Znamy ceny nowej Skody Superb w Polsce

Na Motor Show Poznań 2015 można podziwiać nową Skodę Superb, a już niedługo pojawi się także w salonach. Znamy jej polskie ceny.

Nowa Skoda Superb Wydarzenia 16 marca 2015, 10:12

Skoda Superb: Będzie też kombi

Skoda Superb to gorąca nowość wprost z Salonu Samochodowego w Genewie. Jednak to nie koniec nowinek od czeskiego producenta, jeszcze w tym roku zaprezentują wersję kombi. 

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5