REKLAMA

Smart forfour - Wiadomości

Informacje o samochodach Smart forfour: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Smart forfour, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Smart forfour. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Smart forfour

samochody elektryczne Wydarzenia 11 listopada 2020, 11:30

Najtańsze elektryczne samochody na polskim rynku

Jak grzyby po deszczu na rynku wyrastają nowe auta z napędem elektrycznym – za które z nich trzeba zapłacić najmniej? Nasz ranking najtańszych samochodów elektrycznych na polskim rynku.

Smart EQ ForFour (Frankfurt 2019) Wydarzenia 11 września 2019, 14:53

Smart EQ forfour (Frankfurt 2019)

Smart zaprezentował na salonie samochodowym we Frankfurcie odświeżoną wersję elektrycznych modeli EQ ForTwo i EQ ForFour.

Brabus szykuje swojego Smarta ForFour Wydarzenia 11 czerwca 2015, 13:49

Brabus szykuje swojego Smarta ForFour

Obok AMG jest jeszcze drugi, choć mniej popularny tuner Mercedesa - Brabus. Jednak na polu zmodernizowanych Smartów nie ma sobie równych. 

VW Passat Euro NCAP Wydarzenia 4 grudnia 2014, 12:17

Kolejni rozbitkowie Euro NCAP - m.in. Passat, Mondeo, Corsa

Ledwo trafiły do salonów, a już zostały rozwalone. Spece od rozbijania aut, Euro NCAP, sprawdzili bezpieczeństwo 12 modeli: Dacii Logan MCV, Forda Mondeo, Kii Sorento, Land Rovera Discovery Sport, Lexusa NX, Mini Coopera, Opla Corsy, Porsche Macana, nowe Smarty, Subaru Outback i VW Passata.

Nowy Smart fortwo i forfour Wydarzenia 17 lipca 2014, 08:42

Już jest nowy Smart fortwo i forfour

Smart prezentuje nowe modele fortwo i forfour. Średnica zawracania wynosi 7 m w przypadku fortwo, a drzwi otwierają się niemal pod kątem 90 stopni. To sprawia, że jazda nowym Smartem po mieście to radocha.

Smart ForFour Wydarzenia 7 października 2010, 09:05

Smart ForFour – powraca jako przebrany Nissan

Smart planuje stworzyć kolejną generację modelu ForFour i sprzedawać ją wyłącznie w USA. Zbuduje ją razem z Nissanem.

REKLAMA
REKLAMA