REKLAMA

Smart fortwo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Smart fortwo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Smart fortwo

samochody elektryczne

Najtańsze elektryczne samochody na polskim rynku (12)

Jak grzyby po deszczu na rynku wyrastają nowe auta z napędem elektrycznym – za które z nich trzeba zapłacić najmniej? Nasz ranking najtańszych samochodów elektrycznych na polskim rynku.

smart EQ

Smart EQ Fortwo - Dla konesera | TEST (12)

Od liftingu, przeprowadzonego minionej zimy, Smarta można kupić tylko w wersji elektrycznej. Badamy, jak Smart EQ Fortwo spisuje się w swoim naturalnym, miejskim środowisku.

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce (13)

Chcesz sobie sprawić kabriolet? Oto 6 najtańszych na rynku nowych samochodów z otwieranym dachem. Masz wybór pomiędzy maluchami z odsuwanym dachem, klasycznym roadsterem, skończywszy na typowym czteroosobowym kabriolecie.

Szukasz frajdy z jazdy w niewielkim aucie? Oto cztery różne pomysły na hot hatcha

Szukasz frajdy z jazdy w niewielkim aucie? Oto cztery różne pomysły na hot hatcha (23)

Myślisz „frajda z jazdy za niewielkie pieniądze”, mówisz – efektowne hot hatche. W szranki stają Renault Clio R.S.18, Suzuki Swift Sport, Hyundai i30 N i Smart Fortwo Brabus. Chociaż między sobą te auta się różnią, każde chce uchodzić za ostrego hatchbacka. Sprawdzamy, któremu do niego najbliżej.

Smart EQ ForFour (Frankfurt 2019)

Smart EQ forfour (Frankfurt 2019) (3)

Smart zaprezentował na salonie samochodowym we Frankfurcie odświeżoną wersję elektrycznych modeli EQ ForTwo i EQ ForFour.

Smart EQ ForTwo - facelift 2019

Smart EQ ForTwo po face liftingu (4)

Smart zaprezentował odświeżoną wersję elektrycznych modeli EQ ForTwo i EQ ForFour. Oficjalny debiut za tydzień we Frankfurcie.

Trzy i pół godziny - tyle będzie zajmować naładowanie nowego Smarta ElectricDrive

Trzy i pół godziny - tyle będzie zajmować naładowanie nowego Smarta ElectricDrive (4)

Dwa najnowsze modele Smarta w wersji Electric Drive maja akumulatory, które można naładować do pełna już w zaledwie 3,5 godziny.

Smart Fortwo Cabrio: Kabrioletem w miasto - Targi Frankfurt 2015

Smart Fortwo Cabrio: Kabrioletem w miasto - Targi Frankfurt 2015 (9)

Należący do Mercedesa Smart zaprezentuje we Frankfurcie nową wersję swojego dwuosobowego miejskiego autka. Smart Fortwo stracił dach!

Elektryczny Smart ED

Elektryczny Smart ED: Jak wolny elektron (7)

Samochody elektryczne to już nie przyszłość, ale teraźniejszość motoryzacji. Najbardziej sensowne są małe "elektryki", które doskonale sprawdzają się w mieście. A co może być mniejsze od Smarta? Jeździliśmy prototypowym Smartem ED.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA