Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Smart - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Smart: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Smart

Smart Fortwo Cabrio: Kabrioletem w miasto - Targi Frankfurt 2015

Smart Fortwo Cabrio: Kabrioletem w miasto - Targi Frankfurt 2015 (9)

Należący do Mercedesa Smart zaprezentuje we Frankfurcie nową wersję swojego dwuosobowego miejskiego autka. Smart Fortwo stracił dach!

Brabus szykuje swojego Smarta ForFour

Brabus szykuje swojego Smarta ForFour (3)

Elektryczny Smart ED

Elektryczny Smart ED: Jak wolny elektron (7)

Samochody elektryczne to już nie przyszłość, ale teraźniejszość motoryzacji. Najbardziej sensowne są małe "elektryki", które doskonale sprawdzają się w mieście. A co może być mniejsze od Smarta? Jeździliśmy prototypowym Smartem ED.

VW Passat Variant

10 modeli, których nie warto kupować (9)

Nowy Smart fortwo i forfour

Już jest nowy Smart fortwo i forfour (17)

Smart prezentuje nowe modele fortwo i forfour. Średnica zawracania wynosi 7 m w przypadku fortwo, a drzwi otwierają się niemal pod kątem 90 stopni. To sprawia, że jazda nowym Smartem po mieście to radocha.

Kierowca w sieci cz.3 - trochę techniki

Kierowca w sieci cz.3 - trochę techniki (3)

Dzięki niej łatwiej zaplanujesz trasę, ominiesz radary, wyślesz sms bez odrywania wzroku od drogi, zarezerwujesz stolik w przydrożnej restauracji, wezwiesz pomoc. To wszystko możesz mieć już teraz.

Kierowca w sieci cz.2 - podczas podróży

Kierowca w sieci cz.2 - podczas podróży (5)

Dzięki niej łatwiej zaplanujesz trasę, ominiesz radary, wyślesz sms bez odrywania wzroku od drogi, zarezerwujesz stolik w przydrożnej restauracji, wezwiesz pomoc. To wszystko możesz mieć już teraz. 

Smart ForTwo CityFlame Edition

Smart ForTwo CityFlame Edition (8)

Specjalna edycja Smartów będzie dostępna zarówno jako coupe i kabrio.