Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

SsangYong - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki SsangYong: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki SsangYong

SsangYong Rexton

Ssangyong Rexton - nowy model w Seulu (8)

SUV-a Ssangyonga najnowszej generacji w salonach zobaczymy pod koniec tego roku.

SsangYong Tivoli - test

SsangYong Tivoli - egzotyczna wycieczka (17)

SsangYong Tivoli to jedno z najładniejszych aut tego producenta, a na dodatek jest nieźle wykonany i wygodny. Czy mamy zatem godnego rywala dla koreańskiej i japońskiej konkurencji?

SsangYong XLV

SsangYong XLV - Genewa 2016 (7)

SsangYong XLV to drugi po Tivoli SUV koreańskiej marki. Nowy model jest większy i lepiej wyposażony. Został zbudowany na tej samej płycie podłogowej co Tivoli, ale jego nadwozie jest dłuższe o prawie 24 cm.

SsangYong Tivoli

Nowy SsangYong Tivoli: Cena i wrażenia z jazdy (6)

SsangYong modelem Tivoli szykuję ekspansję na europejską klasę crossoverów. Czy znajdą się chętni na to auto? Przedstawiamy pierwsze wrażenia z jazdy i polskie ceny modelu Tivoli.

SsangYong Tivoli

Debiutuje nowy SsangYong Tivoli (4)

Moda na kompaktowe SUV-y, czy inaczej mówiąc, crossovery w Europie trwa na dobre. Koreański SsangYong chce powalczyć o klienta w tym właśnie segmencie i prezentuje swoje najnowsze dzieło - Tivoli.

Ssangyong Korando

Ssangyong Korando: Cichy i ładniejszy (8)

Lepsze wyciszenie, zmieniona deska rozdzielcza, odświeżona, bardziej efektowna stylizacja to atuty Ssangyonga Korando, który po liftingu wjechał niedawno do salonów.

Ssang Yong Korando po faceliftingu

Ssang Yong Korando po faceliftingu (14)

Koreańczycy ujawnili zdjęcia swojego odświeżonego małego SUV-a - teraz Korando wygląda nowocześniej, choć zachował swoje dotychczasowe cechy.

SsangYong SIV-1 concept

SsangYong SIV-1 concept (3)

Czyżby świat się kończył? Wygląda na to, że SsangYong planuje stworzyć naprawdę ładne auto.

SsangYong Rodius – oficjalnie

SsangYong Rodius – oficjalnie (7)

Najbrzydsze auto na świecie w nowej odsłonie – wciąż będzie straszyć na drogach?

STRONA 1 z 2