SsangYong - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki SsangYong: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki SsangYong

Ssangyong Tivoli

SsangYong Tivoli: Jak się wyróżnić - TEST (12)

Bogate wyposażenie i dynamiczny silnik – tym SsangYong Tivoli chce się wyróżnić w klasie Nissana Juke’a i Peugeota 2008. Nie dodaje jednak tego, co określa się jako wrażenia z jazdy.

Ssangyong Rexton

SsangYong Rexton: Uczeń starej szkoły - TEST (12)

SsangYong Rexton jest egzotyczny i wyjątkowy nie tylko ze względu na niezbyt często widywaną na ulicach markę. To SUV, który ma atrybuty rasowej terenówki – skonstruowano go na ramie, a napęd 4x4 jest w nim dołączany.

SsangYong Korando e-Motion

SsangYong Korando e-Motion – elektryczny SUV już w Polsce (9)

SsangYong Korando e-Motion to pierwsza w pełni elektryczna odmiana koreańskiego SUV-a. Samochód swoją polską premierę miał podczas targów Poznań Motor Show 2022.

SsangYong Rexton

SsangYong Rexton: Z dwóch światów - TEST (8)

Rexton, największy model w ofercie SsangYonga, wygląda jak luksusowy SUV, ale ma zdolności auta typowo terenowego. Sprawdziliśmy, co w praktyce daje połączenie cech modeli z różnych światów.

SsangYong Rexton

SsangYong Rexton 2.2 Diesel: Łączenie sprzeczności - TEST (29)

SsangYong Rexton wygląda jak luksusowy SUV, ale świetnie radzi sobie w terenie. Na rynku pozostało już niewiele takich samochodów.

Mercedes EQC 4x42

8 ostatnich prawdziwych samochodów terenowych – Przegląd rynku (9)

Solidna konstrukcja na ramie, blokady mechanizmów różnicowych, napęd 4x4 – samochody terenowe w Polsce z prawdziwego zdarzenia sprzedaje dziś zaledwie kilku producentów. Wśród nich są prawdziwe oryginały oraz modele, o których mogłeś nie wiedzieć.

SsangYong Korando

SsangYong ma nowego importera w Polsce (3)

Marka SsangYong cieszy się umiarkowaną popularnością w Polsce, niemniej na naszych drogach widać coraz więcej tych koreańskich SUV-ów. Teraz dystrybucją zajmie się nowy importer – Grupa PTH.

VW Tiguan i Golf Variant

Top 10 samochodów osobowych z największymi bagażnikami: Na wakacyjny wyjazd – Ranking (16)

Przygotowaliśmy ranking samochodów osobowych z największymi bagażnikami, czyli takich, do których na wakacyjny wyjazd zabierzemy 5-osobową rodzinę i jednocześnie zmieścimy najwięcej bagaży. W tym zestawieniu królują luksusowe SUV-y, ale można też znaleźć jeden model budżetowy.

Korando

SsangYong Korando - czy to SUV, którym warto się zainteresować? (6)

Przestronny, wygodny, bardzo bogato wyposażony – SsangYong Korando czwartej generacji to kolejny udany model koreańskiej marki. Wrażenia z jazdy autem z benzynowym silnikiem 1.5 turbo.

1 2 3
STRONA 1 z 3