[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

SsangYong Tivoli

SsangYong Tivoli to odpowiedź koreańskiego producenta na popyt europejskich klientów na crossovery. Tivoli to typowy reprezentant tego segmentu. We wnętrzu rozmiarami jest podobny do kompakta, ale jego nadwozie jest większe. Tivoli to zupełnie inny język stylistyczny niż poprzednie modele. Widać, że Koreańczykom mocno zależy na europejskim rynku. Jakoś użytych materiałów i wygląd auta są bardzo obiecujące. Pod maskę Tivoli może trafić silnik 1.6, diesel lub benzyna. Dostępne są także dwie skrzynie, manualna i automatyczna, obie z sześcioma przełożeniami. SsangYong pracował nad tym modelem ponad 3,5 roku i zainwestował ponad 350 miliardów Wonów, czyli ponad 1 mld złotych.

Testy samochodów SsangYong Tivoli

Ssangyong Tivoli - dogonić królika Pierwsza jazda 23 czerwca 2016, 17:14

Ssangyong Tivoli - dogonić królika

SsangYong Tivoli jest teraz dostępny z napędem na cztery koła i z nowoczesnym silnikiem Diesla.

SsangYong Tivoli - test Test 7 maja 2016, 07:00

SsangYong Tivoli - egzotyczna wycieczka

SsangYong Tivoli to jedno z najładniejszych aut tego producenta, a na dodatek jest nieźle wykonany i wygodny. Czy mamy zatem godnego rywala dla koreańskiej i japońskiej konkurencji?

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu SsangYong Tivoli

SsangYong Tivoli Wydarzenia 12 czerwca 2015, 11:31

Nowy SsangYong Tivoli: Cena i wrażenia z jazdy

SsangYong modelem Tivoli szykuję ekspansję na europejską klasę crossoverów. Czy znajdą się chętni na to auto? Przedstawiamy pierwsze wrażenia z jazdy i polskie ceny modelu Tivoli.

SsangYong Tivoli Wydarzenia 15 stycznia 2015, 09:19

Debiutuje nowy SsangYong Tivoli

Moda na kompaktowe SUV-y, czy inaczej mówiąc, crossovery w Europie trwa na dobre. Koreański SsangYong chce powalczyć o klienta w tym właśnie segmencie i prezentuje swoje najnowsze dzieło - Tivoli.

REKLAMA