Subaru Forester

Subaru Forester

Opinia eksperta

<p>Dobra propozycja dla „tata wariata”, któremu nie przeszkadza SUV-owata pozycja za kierownicą. Potrafi wiele zarówno na asfalcie, jak i podczas jazdy poza ubitą drogą. Dojedzie gdzie chcesz, niezależnie od podłoża i warunków pogodowych. Jego największą wadą jest paliwożerny silnik. Ale jeśli Tobie to nie przeszkadza – bierz, będziesz zadowolony!</p>

Dobra propozycja dla „tata wariata”, któremu nie przeszkadza SUV-owata pozycja za kierownicą. Potrafi wiele zarówno na asfalcie, jak i podczas jazdy poza ubitą drogą. Dojedzie gdzie chcesz, niezależnie od podłoża i warunków pogodowych. Jego największą wadą jest paliwożerny silnik. Ale jeśli Tobie to nie przeszkadza – bierz, będziesz zadowolony!

Adam Majcherek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Subaru Forester

Subaru Forester Pierwsza jazda 2 lipca 2022, 13:45

Subaru Forester: Zawsze czujny - TEST

Z okazji 25. rocznicy powstania Forestera Subaru zafundowało aktualnemu modelowi lifting. Zmieniono reflektory i osłonę chłodnicy, pojawiło się również nowe oprogramowanie systemów asystujących kierowcy.

Subaru Forester e-Boxer Testy 2 marca 2022, 14:33

Subaru Forester e-Boxer: Podglądacz - TEST

Odświeżone z okazji 25. urodzin Subaru Forester chwali się liftingiem twarzy, lepiej dogaduje się z kierowcą, naturalniej zachowuje się terenie i skuteczniej chroni pasażerów w miejskiej dżungli. Jednak nie wszystkie systemy japońskiego SUV-a sprawdzają się na polskich drogach.

subaru forester Test 21 września 2020, 18:00

Subaru Forester e-Boxer: Własną drogą | TEST

Forester z wiekiem stał się dojrzalszy, szlachetniejszy i wygodniejszy, ale też, co może wydawać się niemożliwe, jeszcze bardziej uniwersalny. W teście – Subaru Forester z hybrydowym napędem e-Boxer.

Wiadomości dotyczące modelu Subaru Forester

Subaru Forester facelift 2022 Wydarzenia 17 stycznia 2022, 11:16

Subaru Forester po face liftingu. Co się zmieniło?

Odświeżony Subaru Forester piątej generacji debiutuje w 25. rocznicę swojej premiery. Z zewnątrz zmienił się niewiele, ale zyskał ulepszone systemy X-Mode i EyeSight oraz funkcję sterowania gestami.

Wręczenie nagrody Best Cars 2021 Wydarzenia 7 maja 2021, 17:01

Gratulujemy zwycięzcy konkursu Best Cars!

Subaru Forester, nagroda główna w 27 edycji konkursu Best Cars została przekazana naszemu czytelnikowi.

Subaru Forester ts Wydarzenia 23 maja 2016, 20:41

Subaru Forester ts - prawie STI

Dwa lata temu Subaru zaprezentowało Forestera w wersji ts, jednak ten, kto chciał go kupić, albo się spóźnił, albo nawet nie wiedział, że taka wersja jest, bowiem powstało ich tylko 300. Teraz auto powraca, w jeszcze lepszym wydaniu.