Subaru - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Subaru: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Subaru

Subaru Outback

Subaru Outback: Własną drogą - TEST (9)

Subaru Outback szóstej generacji, chociaż nowy, zachowuje niepowtarzalny charakter swoich poprzedników. Nie jest dla każdego, ale na pewno dla tych, którzy lubią od czasu do czasu zjechać z asfaltu.

Subaru Solterra

Subaru Solterra – pierwszy elektryczny SUV marki (5)

Subaru Solterra – tak nazywać się będzie pierwszy w pełni elektryczny SUV japońskiej marki, który powstaje przy współpracy z Toyotą. Ta druga pokazała niedawno bliźniaczy model bZ4X.

Wręczenie nagrody Best Cars 2021

Gratulujemy zwycięzcy konkursu Best Cars! (13)

Subaru Forester, nagroda główna w 27 edycji konkursu Best Cars została przekazana naszemu czytelnikowi.

Mitsubishi ASX, Subaru XV

Mitsubishi ASX vs Subaru XV - Wybór nieoczywisty - TEST (20)

Subaru XV nie należy do najpopularniejszych aut swojego gatunku, chociaż seryjny napęd na cztery koła i silnik typu bokser zapewniają mu szczególną pozycję. W testowym pojedynku mierzy się z częściej widywanym na ulicach Mitsubishi ASX-em.

Subaru Outback

Używane Subaru Outback (2009-2015) - Dla indywidualistów (8)

Jako nowy model, Outback był niedoceniany. Niewyszukana stylizacja, mało atrakcyjne wnętrze oraz wysoka cena zniechęcały do zakupu tego samochodu. A ma on sporo zalet.

Auta z silnikami wolnossącymi

Samochody z silnikiem wolnossącym? Brać póki są! (10)

Kilka lat temu był taki okres, kiedy samochody z silnikami bez sprężarek znikały z rynku w przerażającym tempie – z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc było ich coraz mniej. Nie wyginęły jednak całkowicie, a te które zostały, są dziś prawdziwymi perełkami.

Gymkhana 2020 - Travis Pastrana w Subaru WRX STI

Gymkhana na wyższym poziomie: Travis Pastrana w akcji (9)

Gymkhana powraca w najlepszym możliwym stylu. Popularna seria filmów z kaskaderskimi wyczynami tym razem zmienia bohaterów. Są nimi Travis Pastrana i niemal 900-konne Subaru WRX STI.

Subaru XV

Subaru XV 2.0i-S e-BOXER: Na wszystkie okazje - TEST (34)

Subaru XV przejęło rolę crossovera w gamie Subaru, którą przed laty pełnił Forester. Teraz modele XV i Forester łączy również wszechstronny napęd typu mild hybrid o oznaczeniu 2.0i-S e-BOXER.

Subaru BRZ

Subaru BRZ – druga generacja wchodzi na rynek (22)

Nowe wcielenie Subaru BRZ poza zmienionym wyglądem otrzymało większy i mocniejszy wolnossący silnik, poprawione zawieszenie, mniej intruzywny system ESP oraz ciekłokrystaliczny zestaw zegarów.

REKLAMA
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA