REKLAMA

Subaru - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Subaru: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Subaru

Toyota Prius Plug-In Hybrid

Subaru Evoltis - hybryda plug-in z napędem Toyoty Prius (3)

Subaru zamierza do końca roku wprowadzić na rynek swój pierwszy samochód hybrydowy typu plug-in. Przy budowie auta Subaru w znacznym stopniu skorzysta z technologii hybrydowej Toyoty.

Subaru WRX STI S208

Subaru WRX STI S208 - więcej mocy (4)

Subaru zaprezentowało nowe limitowane serie modeli BRZ oraz WRX STI, które oficjalnie pojawią się na salonie w Tokio. 

Subaru Impreza WRX STI Type RA

Subaru Impreza z rekordem toru Nurburgring (2)

Subaru Impreza w wersji WRX STI Type RA NBR Special uzyskało najlepszy czas okrążenia toru Nurburgring w swojej klasie. Za drugim razem.

Subaru Impreza 2017

Subaru Impreza - niższa, sztywniejsza, zwinniejsza (5)

Subaru Impreza nowej generacji pojawi się na salonie samochodowym we Frankfurcie. Producent uchylił jednak już teraz rąbka tajemnicy.

Auto komis - rodzynki z importu

Auto komis - rodzynki z importu (14)

Nigdy ich w Polsce oficjalnie nie było, dlatego na ulicy budzą duże zainteresowanie. Nieznane u nas modele mogą być dobrym pomysłem na oryginalne auto, zwłaszcza że z serwisowaniem nie ma kłopotu, a na zamówione części nie trzeba długo czekać.

XIII Zlot Plejad -

XIII Zlot Plejad - "13" już za nami (17)

Fani marki Subaru nie mogli tego przegapić - w ostatni weekend maja odbył się coroczny Zlot Plejad, czyli spotkanie miłośników marki Subaru. Nie było Cię tam? Zobacz, co przegapiłeś.

Subaru Levorg STI Sport - to tylko wygląd

Subaru Levorg STI Sport - to tylko wygląd (5)

Niestety, pod maską tego modelu nie uświadczymy silnika z "prawdziwego" STI. Japończycy poprawili natomiast wygląd zewnętrzny oraz kilka detali w środku.

Face-lifting Subaru BRZ - drobne zmiany

Face-lifting Subaru BRZ - drobne zmiany (2)

Japoński producent wprowadza na rynek odświeżoną wersję modelu BRZ. Zmiany nie są wielkie, a maksymalna moc jaką zaoferuje małe Subaru wzrośnie zaledwie o 5 KM.

Subaru Forester ts

Subaru Forester ts - prawie STI (3)

Dwa lata temu Subaru zaprezentowało Forestera w wersji ts, jednak ten, kto chciał go kupić, albo się spóźnił, albo nawet nie wiedział, że taka wersja jest, bowiem powstało ich tylko 300. Teraz auto powraca, w jeszcze lepszym wydaniu.

REKLAMA
1 2 3 ... 7
STRONA 2 z 7
REKLAMA