REKLAMA

Subaru - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Subaru: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Subaru

Subaru Impreza WRX STI S207

Subaru WRX STI S207 - to niesprawiedliwe (14)

Tokio i jego tegoroczne targi pokazały światu nowe Subaru WRX STI S207. O co chodzi w wersji S207? To specjalna odmiana, która powstanie tylko na rynek japoński.

Subaru Impreza WRC Colina McRae trafi pod młotek

Subaru Impreza WRC Colina McRae trafi pod młotek (2)

Brytyjski dom aukcyjny H&H Classics wystawia na aukcję wyjątkowy egzemplarz Subaru Imprezy WRC. To samochód, którym nieżyjący już Colin McRae wygrywał na trasach rajdowych.

Subaru Levorg

Subaru Levorg: Ceny w Polsce (12)

Subaru Levorg w hierarchii japońskiego producenta to taka Impreza kombi. Na polskim rynku jest już od dłuższego czasu, a teraz poznaliśmy ceny nowego Levorga.

Auta używane: Nietypowe w dobrej cenie

Auta używane: Nietypowe w dobrej cenie (9)

Miały podbić rynek, a skończyło się wielkim niewypałem. Po latach stają się jednak modne, czy nawet kultowe. Wybraliśmy 8 aut, które niegdyś nie odniosły sukcesu, a dziś mają szansę na drugą młodość. 

Subaru Outback 2015

Test Subaru Outback: Małe kroki ewolucji (11)

Subaru Outback jest prekursorem uterenowionych kombi, ale przez ostatnie lata stracił swoją pozycję w tym segmencie. Japończycy z nowym modele chcą odzyskać chwałę. Jak im poszło sprawdzamy jeżdżąc wersją 2.0D Lineartronic.

Test prędkości

Auta sportowe za 40 tys. zł (10)

Żeby poczuć dreszczyk emocji z jazdy sportowym autem nie trzeba wydawać "milionów monet". Czterdzieści tysięcy wystarczy, żeby sprawić sobie porządne auto sportowe do jazdy na co dzień. Zobacz nasze propozycje aut sportowych za 40 tys. zł.

Subaru Levorg

Subaru Levorg: Z genami WRX-a (4)

Jeszcze nie ma go w salonach, ale my już nim jeździliśmy. Subaru Levorg to nowość, kombi będące następcą Legacy. Oto pierwsze wrażenia z jazdy.

Subaru STI Performance Concept

Subaru STI Performance Concept pokazany w Nowym Jorku (16)

Subaru STI Performance Concept ma szersze, bardziej agresywne nadwozie, ogromną lotkę z tyłu i mocny silnik. Chcemy go widzieć w wersji produkcyjnej!

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015:  Subaru Levorg | galeria

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Subaru Levorg | galeria (9)

Subaru Levorg to zupełnie nowy model nigdy wcześniej nie oferowany. Jednak jego zamysł jest nam dobrze znany: atrakcyjne kombi, napęd 4x4 i boxer pod maską. 

REKLAMA
1 ... 2 3 4 ... 7
STRONA 3 z 7
REKLAMA