REKLAMA

Subaru Impreza - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Subaru Impreza. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Subaru Impreza. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Subaru Impreza

Test porównawczy:  Peugeot RCZ R, BMW M235i i Subaru WRX STI Testy porównawcze 25 lipca 2014, 12:34

Test porównawczy: Peugeot RCZ R, BMW M235i i Subaru WRX STI

Pachną świeżością, końmi mechanicznymi i adrenaliną. W tym sezonie zestaw w wersji przednio-, tylno- i czteronapędowej prezentuje się następująco – Peugeot RCZ R, BMW M235i i Subaru WRX STI.

Nissan 370 Z, Subaru Impreza WRX STi, Volkswagen Scirocco R Testy porównawcze 22 października 2012, 15:29

Nissan 370 Z, Subaru Impreza WRX STi, Volkswagen Scirocco R

Przód, tył i cztery na cztery. Trzy różne silniki, trzy różne skrzynie biegów, moc trzy razy w okolicach 300 KM i trzy różne rodzaje napędu. Nissan 370 Z, Subaru Impreza WRX STi i Volkswagen Scirocco R, czyli kolejna wariacja na temat.

Ford Focus ST, Mitsubishi Lancer Ralliart, Subaru Impreza WRX Testy porównawcze 27 kwietnia 2010, 12:06

Focus ST, Lancer Ralliart, Impreza WRX - Mocne light

Słabsze, ale nie słabe! Mocniejsze niż ST, Ralliart i WRX są w ofercie Forda, Mitsubishi oraz Subaru już tylko RS, EVO i STI. Ile fanu potrafi dostarczyć zwykły kompakt w niezwykłej wersji?

układy napędowe 4x4 Testy porównawcze 3 lutego 2010, 08:59

Samochody z napędem 4x4 – bezpieczny układ

8 aut w Alpach. Zasypane śniegiem górskie drogi i samochód z napędem na obydwie osie - taka zima sprawia frajdę. Cztery napędzane koła zapewniają nie tylko lepszą trakcję, ale i większe bezpieczeństwo. Sprawdzamy na co który system stać.

Subaru Impreza WRX STI, Mitsubishi Lancer Evolution X Testy porównawcze 19 marca 2009, 10:00

Subaru Impreza WRX STI, Mitsubishi Lancer Evolution X - test

Samochodowe synonimy osiągów. Mitsubishi Lancer Evolution oraz Subaru Impreza WRX STI. W zasadzie nie trzeba niczego dodawać. My dodajemy kawałek toru i krętej drogi.

Subaru Impreza Pierwsza jazda 25 grudnia 2008, 15:13

Subaru Impreza – Nietaktowna propozycja

Impreza z dieslem. Czy można brać ślub w dresie? Czy można pić koniak z musztardówki? Czy można wstawić diesla w Subaru?

Subaru Impreza WRX STI Pierwsza jazda 10 lipca 2008, 13:37

Taka sama, ale inna - Subaru Impreza WRX STI

W całej historii świata to dopiero trzecie pokolenie, a mogłoby się wydawać, że istnieje od zawsze - Subaru Impreza WRX STI.

Test porównawczy Mini Cooper S, Alfa Romeo 147 GTA, Volkswagen Golf R32, Ford Focus RS, Seat Leon Cupra R i Subaru Impreza WRX Testy porównawcze 1 czerwca 2008, 20:40

Cooper S, 147 GTA, Golf R32, Focus RS, Leon Cupra R i Impreza WRX – Zwijanie asfaltu

Czy w ogóle można dokonać rozsądnego wyboru, kiedy ma się przed sobą sześć takich samochodów? Czym tak naprawdę różnią się Mini Cooper S, Alfa Romeo 147 GTA, Volkswagen Golf R32, Ford Focus RS, Seat Leon Cupra R i Subaru Impreza WRX, gdy poddać je sprawdzianowi w identycznych warunkach? Tylko długa testowa droga może nas doprowadzić do odpowiedzi na to pytanie - droga, na której radość z jazdy liczy się najbardziej. Ruszamy!

Mitsubishi Lancer Evo VIII i Subaru Impreza STi Solberg Edition Testy porównawcze 16 maja 2008, 14:16

Mitsubishi Lancer Evo VIII i Subaru Impreza STi Solberg Edition – Debeściaki

Dwa najlepsze samochody na świecie to Mitsubishi Lancer Evo VIII i Subaru Impreza STi Solberg Edition, przy czym jeden z nich jest jeszcze lepszy. Po trasie „idą" jak żaden inny samochód, przy czym jeden z nich „idzie" jeszcze lepiej.

Porównanie Seata Leona Cupra, BMW 123d coupe i Subaru Imprezy WRX Testy porównawcze 16 kwietnia 2008, 09:57

Seat Leon, BMW 123d i Subaru Impreza – Serce w rozterce

Łączą je zamiłowanie do zakrętów i silniki o mocy ponad 200 KM, a dzielą układ przeniesienia napędu, rodzaj silnika i charakter.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA