REKLAMA

Subaru Impreza - Wiadomości

Informacje o samochodach Subaru Impreza: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Subaru Impreza, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Subaru Impreza. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Subaru Impreza

Robert Kubica, Subaru Impreza WRC Sport 24 marca 2020, 11:57

Kubica połyka odcinki specjalne prowadząc Imprezę WRC

W ostatnich dniach zegar zaczął odmierzać czas nieco wolniej. To świetna okazja, by powspominać. Były przecież takie czasy kiedy ludzie zbierali się tłumnie, by oglądać zmagania kierowców choćby w rajdach. Obecnie nie możemy śledzić rywalizacji ani na torach ani na odcinkach specjalnych. Przypomnijmy sobie zatem jak płynnie w 2012 roku Robert Kubica pokonywał odcinki specjalne za kierownicą Subaru Imprezy WRC. 

Subaru Impreza Wydarzenia 12 września 2017, 15:50

Subaru Impreza - debiut wersji europejskiej

Doczekaliśmy się kolejnej generacji Subaru Imprezy. Czym wyróżnia się ten zgrabny hatchback z opcjonalnym stałym napędem na cztery koła?

Subaru Impreza WRX STI Type RA Wydarzenia 24 lipca 2017, 01:05

Subaru Impreza z rekordem toru Nurburgring

Subaru Impreza w wersji WRX STI Type RA NBR Special uzyskało najlepszy czas okrążenia toru Nurburgring w swojej klasie. Za drugim razem.

Subaru Impreza 2017 Wydarzenia 4 lipca 2017, 11:41

Subaru Impreza - niższa, sztywniejsza, zwinniejsza

Subaru Impreza nowej generacji pojawi się na salonie samochodowym we Frankfurcie. Producent uchylił jednak już teraz rąbka tajemnicy.

Subaru Impreza 2017 Wydarzenia 23 marca 2016, 19:18

Subaru Impreza 2017 oficjalnie w Nowym Jorku

Po kilku tygodniach zapowiedzi w końcu poznaliśmy nowe Subaru Impreza w piątej odsłonie. Zaprezentowane w Nowym Jorku auto będzie nadal oferowane w wersji hatchback oraz sedan.

Symulator Subaru Impreza Wydarzenia 16 lipca 2015, 12:47

Symulator jazdy zrobiony z Subaru Imprezy

W naszym kraju nie brakuje ludzi z wyobraźnią i żyłką pasjonata motoryzacji. Jedni robią repliki, drudzy rekonstruują klasyki. A jeszcze inni tworzą z prawdziwych aut symulatory jazdy. Ciekawym projektem jest symulator na bazie Subaru Imprezy.

Test prędkości Samochody używane 15 maja 2015, 11:55

Auta sportowe za 40 tys. zł

Żeby poczuć dreszczyk emocji z jazdy sportowym autem nie trzeba wydawać "milionów monet". Czterdzieści tysięcy wystarczy, żeby sprawić sobie porządne auto sportowe do jazdy na co dzień. Zobacz nasze propozycje aut sportowych za 40 tys. zł.

Subaru Impreza WRX S4 i STI Wydarzenia 25 sierpnia 2014, 09:27

Nowe Subaru Impreza STI i S4 w Japonii

Do sprzedaży wchodzą dwie wersje nowego Subaru Imprezy. WRX S4 i kultowa WRX STI. Wchodzą do salonów w Japonii.

Baja Poland 2013 Wydarzenia 17 kwietnia 2014, 09:11

Musisz tam być!

W tym roku w Polsce odbędzie się kilka bardzo ważnych imprez sportowych zaliczanych do europejskich i światowych rozgrywek. Koniecznie musisz je zobaczyć – ryk silników rozniesie się od Karkonoszy aż po Mazury.  

Monster X Tour w Polsce Wydarzenia 9 kwietnia 2014, 08:44

Impreza Monster X Tour w Polsce!

Potężne monster trucki, akrobacje, miażdżone wraki samochodów, hektolitry spalonego paliwa, mnóstwo hałasu i dobrej zabawy. A to wszystko w Łodzi, Krakowie i Wrocławiu już w czerwcu. Nie może Was tam zabraknąć, dlatego mamy dla Was bilety!

REKLAMA
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA