Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Subaru Legacy - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Subaru Legacy. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Subaru Legacy. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Subaru Legacy

Subaru Legacy Testy samochodów używanych 2 marca 2015, 12:25

Używane Subaru Legacy: Po japońsku solidny

Subaru Legacy z lat 2003-09 będzie bardzo dobrym wyborem, pod warunkiem, że wybierzesz odpowiedni silnik. Uważaj na diesle.

Alfa Romeo, 159 Sportwagon, Seat, Exeo, ST, Subaru, Legacy, Kombi Testy porównawcze 16 lipca 2010, 09:42

159 Sportwagon, Exeo ST, Legacy Kombi

Łączy je to, że żaden nie jest modelem pierwszego wyboru. Subaru Legacy Kombi i Seat Exeo ST to auta nowe, Alfa Romeo 159 Sportwagon jeszcze się nie zestarzała. Test porównawczy wersji z silnikami Diesla.

Mazda 6, Subaru, Legacy Testy porównawcze 8 kwietnia 2010, 09:22

Mazda 6, Subaru Legacy – Dwa na cztery

Łączą je dwie cechy - kraj pochodzenia i przynależność klasowa. Pod innymi względami bardziej różnić się nie mogą. Mazda 6 kontra Subaru Legacy.

Subaru Legacy Pierwsza jazda 16 października 2009, 11:08

Subaru Legacy – nie tylko fan

Więcej, mocniej, szybciej. Piąta generacja Legacy - najważniejszego modelu Subaru - debiutuje w jego 20. urodziny. Samochód dojrzał i nie chce być atrakcyjny jedynie dla kierowców.

Subaru Legacy 2.0D Test 1 lipca 2008, 11:35

Subaru Legacy 2.0D – Wbrew wszystkim

Zadziwianie to ostatnio specjalność Subaru. Ale zachwycanie - już niekoniecznie! W teście - Legacy 2.0D z pierwszym turbodieslem typu bokser. To auto zadziwia i zachwyca jednocześnie.