[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Subaru Outback

Subaru Outback

Opinia eksperta

<p>Chociaż „kombisuvów” jest dziś sporo, to Subaru Outback, od którego wszystkie pochodzą, wciąż ma dużo do zaoferowania. Dynamika jazdy jest dobra, zużycie paliwa tylko przeciętne, natomiast jakość zawieszenia, poziom komfortu oraz znakomity stały układ napędu 4x4 sprawiają, że pod względem uniwersalności Outback okazuje się lepszy nawet niż wiele SUV-ów.</p>

Chociaż „kombisuvów” jest dziś sporo, to Subaru Outback, od którego wszystkie pochodzą, wciąż ma dużo do zaoferowania. Dynamika jazdy jest dobra, zużycie paliwa tylko przeciętne, natomiast jakość zawieszenia, poziom komfortu oraz znakomity stały układ napędu 4x4 sprawiają, że pod względem uniwersalności Outback okazuje się lepszy nawet niż wiele SUV-ów.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Subaru Outback

Subaru Outback 2015 Test 23 listopada 2015, 14:54

Test Subaru Outback: Małe kroki ewolucji

Subaru Outback jest prekursorem uterenowionych kombi, ale przez ostatnie lata stracił swoją pozycję w tym segmencie. Japończycy z nowym modele chcą odzyskać chwałę. Jak im poszło sprawdzamy jeżdżąc wersją 2.0D Lineartronic.

Subaru Outback: 4x4 + komfort Pierwsza jazda 12 stycznia 2015, 11:44

Subaru Outback: 4x4 + komfort

Tylko u nas przedpremierowe spotkanie z nowym Subaru Outback.

Subaru Outback Pierwsza jazda 13 sierpnia 2013, 13:30

Subaru Outback: Przekładnia trzy w jednym

W odświeżonym Outbacku debiutuje bezstopniowa skrzynia CVT. Nazywa się Lineartronic i może działać jak automat albo kierowca sam może zmieniać biegi.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Subaru Outback

VW Passat Euro NCAP Wydarzenia 4 grudnia 2014, 12:17

Kolejni rozbitkowie Euro NCAP - m.in. Passat, Mondeo, Corsa

Ledwo trafiły do salonów, a już zostały rozwalone. Spece od rozbijania aut, Euro NCAP, sprawdzili bezpieczeństwo 12 modeli: Dacii Logan MCV, Forda Mondeo, Kii Sorento, Land Rovera Discovery Sport, Lexusa NX, Mini Coopera, Opla Corsy, Porsche Macana, nowe Smarty, Subaru Outback i VW Passata.

Subau Outback Chiny Wydarzenia 13 listopada 2014, 09:11

Nowe Subaru Outback tylko dla Chin

Na targach motoryzacyjnych w chińskim Kantonie Subaru zaprezentowało nowego Outbacka. Niestety, póki co tylko na rynek chiński.

REKLAMA