REKLAMA

Subaru Outback

Subaru Outback

Opinia eksperta

<p>Chociaż „kombisuvów” jest dziś sporo, to Subaru Outback, od którego wszystkie pochodzą, wciąż ma dużo do zaoferowania. Dynamika jazdy jest dobra, zużycie paliwa tylko przeciętne, natomiast jakość zawieszenia, poziom komfortu oraz znakomity stały układ napędu 4x4 sprawiają, że pod względem uniwersalności Outback okazuje się lepszy nawet niż wiele SUV-ów.</p>

Chociaż „kombisuvów” jest dziś sporo, to Subaru Outback, od którego wszystkie pochodzą, wciąż ma dużo do zaoferowania. Dynamika jazdy jest dobra, zużycie paliwa tylko przeciętne, natomiast jakość zawieszenia, poziom komfortu oraz znakomity stały układ napędu 4x4 sprawiają, że pod względem uniwersalności Outback okazuje się lepszy nawet niż wiele SUV-ów.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Subaru Outback

Subaru Outback Testy 4 października 2020, 12:00

Subaru Outback: Na każdą okazję - TEST

Największe Subaru w polskiej ofercie zostało tak zaprojektowane, by zapewniać komfort, pomagać i chronić kierowcę i pasażerów w tych najbardziej wymagających momentach.

alfa, mazda, subaru Porównanie 16 maja 2020, 11:00

Alfa Romeo Giulia, Mazda 3, Subaru Outback: trzy razy 4x4

Napęd na cztery koła nigdy dotąd nie był tak popularny. Sprawdzamy trzy różne konstrukcje, by stwierdzić czy 4x4 to moda, potrzeba, czy wyraz asekuracji kierowców. W tym celu Alfę Romeo Giulię, Mazdę 3 i Subaru Outbacka zabieramy w Góry Izerskie.

Subaru Outback 2015 Test 23 listopada 2015, 14:54

Test Subaru Outback: Małe kroki ewolucji

Subaru Outback jest prekursorem uterenowionych kombi, ale przez ostatnie lata stracił swoją pozycję w tym segmencie. Japończycy z nowym modele chcą odzyskać chwałę. Jak im poszło sprawdzamy jeżdżąc wersją 2.0D Lineartronic.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Subaru Outback

VW Passat Euro NCAP Wydarzenia 4 grudnia 2014, 12:17

Kolejni rozbitkowie Euro NCAP - m.in. Passat, Mondeo, Corsa

Ledwo trafiły do salonów, a już zostały rozwalone. Spece od rozbijania aut, Euro NCAP, sprawdzili bezpieczeństwo 12 modeli: Dacii Logan MCV, Forda Mondeo, Kii Sorento, Land Rovera Discovery Sport, Lexusa NX, Mini Coopera, Opla Corsy, Porsche Macana, nowe Smarty, Subaru Outback i VW Passata.

Subau Outback Chiny Wydarzenia 13 listopada 2014, 09:11

Nowe Subaru Outback tylko dla Chin

Na targach motoryzacyjnych w chińskim Kantonie Subaru zaprezentowało nowego Outbacka. Niestety, póki co tylko na rynek chiński.

REKLAMA