REKLAMA

Subaru Outback - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Subaru Outback. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Subaru Outback. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Subaru Outback

Subaru Outback Testy 4 października 2020, 12:00

Subaru Outback: Na każdą okazję - TEST

Największe Subaru w polskiej ofercie zostało tak zaprojektowane, by zapewniać komfort, pomagać i chronić kierowcę i pasażerów w tych najbardziej wymagających momentach.

alfa, mazda, subaru Porównanie 16 maja 2020, 11:00

Alfa Romeo Giulia, Mazda 3, Subaru Outback: trzy razy 4x4

Napęd na cztery koła nigdy dotąd nie był tak popularny. Sprawdzamy trzy różne konstrukcje, by stwierdzić czy 4x4 to moda, potrzeba, czy wyraz asekuracji kierowców. W tym celu Alfę Romeo Giulię, Mazdę 3 i Subaru Outbacka zabieramy w Góry Izerskie.

Subaru Outback 2015 Test 23 listopada 2015, 14:54

Test Subaru Outback: Małe kroki ewolucji

Subaru Outback jest prekursorem uterenowionych kombi, ale przez ostatnie lata stracił swoją pozycję w tym segmencie. Japończycy z nowym modele chcą odzyskać chwałę. Jak im poszło sprawdzamy jeżdżąc wersją 2.0D Lineartronic.

Subaru Outback: 4x4 + komfort Pierwsza jazda 12 stycznia 2015, 11:44

Subaru Outback: 4x4 + komfort

Tylko u nas przedpremierowe spotkanie z nowym Subaru Outback.

Subaru Outback Pierwsza jazda 13 sierpnia 2013, 13:30

Subaru Outback: Przekładnia trzy w jednym

W odświeżonym Outbacku debiutuje bezstopniowa skrzynia CVT. Nazywa się Lineartronic i może działać jak automat albo kierowca sam może zmieniać biegi.

Subaru, Forester, Outback Testy porównawcze 3 maja 2012, 09:00

Tradycyjny czy odjechany – cz. 3: Forester i Outback

Kombi kontra SUV, poza tym... Poza tym nie sposób nie zauważyć, że w postaci Outbacka i Forestera Subaru ma dwa modele podobne do siebie bardziej niż bardzo.

Citroen DS4, Jeep Grand Cherokee, Kia Sportage, Subaru Outback, Suzuki SX4 Testy porównawcze 22 marca 2012, 10:01

Citroen DS4, Jeep Grand Cherokee, Kia Sportage, Subaru Outback, Suzuki SX4

Crossovery mają wzięcie. Nasze porównanie obejmuje dane techniczne (cena, spalanie), zawiera też opinie na temat tych modeli.

Subaru Outback 2.0D Comfort Test 28 listopada 2009, 13:23

Subaru Outback - Nie szata zdobi

Na polskie drogi. Jest jednym z tych samochodów, których raczej nie da się pokochać od pierwszego wejrzenia. Ale ma swoje ukryte zalety, i to wiele. W teście - nowy Subaru Outback w wersji Comfort, z dwulitrowym turbodieslem pod maską.

Subaru Outback Pierwsza jazda 9 marca 2008, 18:22

Subaru Outback – Diesel z ciosem

Lepiej późno niż wcale - Subaru nareszcie z silnikiem Diesla. Ulepionym według własnego przepisu. To wielki debiut, wśród silników na pewno debiut roku.

REKLAMA
REKLAMA