[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Subaru - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Subaru: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Subaru, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Subaru. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Subaru

Face-lifting Subaru BRZ - drobne zmiany Wydarzenia 27 maja 2016, 13:20

Face-lifting Subaru BRZ - drobne zmiany

Japoński producent wprowadza na rynek odświeżoną wersję modelu BRZ. Zmiany nie są wielkie, a maksymalna moc jaką zaoferuje małe Subaru wzrośnie zaledwie o 5 KM.

Subaru Forester ts Wydarzenia 23 maja 2016, 20:41

Subaru Forester ts - prawie STI

Dwa lata temu Subaru zaprezentowało Forestera w wersji ts, jednak ten, kto chciał go kupić, albo się spóźnił, albo nawet nie wiedział, że taka wersja jest, bowiem powstało ich tylko 300. Teraz auto powraca, w jeszcze lepszym wydaniu.

Subaru dementuje plotki o sportowym modelu Wydarzenia 24 marca 2016, 15:46

Subaru dementuje plotki o sportowym modelu

Podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku Subaru oficjalnie odniosło się do plotek na temat nowego samochodu sportowego wyposażonego w centralnie umieszczony silnik.

Subaru Impreza 2017 Wydarzenia 23 marca 2016, 19:18

Subaru Impreza 2017 oficjalnie w Nowym Jorku

Po kilku tygodniach zapowiedzi w końcu poznaliśmy nowe Subaru Impreza w piątej odsłonie. Zaprezentowane w Nowym Jorku auto będzie nadal oferowane w wersji hatchback oraz sedan.

Subaru STI Performance Concept Wydarzenia 10 marca 2016, 11:02

Subaru pracuje nad sportowym modelem

Japońska marka ma pracować obecnie nad sportowym samochodem z centralnie umieszczonym silnikiem. Takie informacje docierają do nas z Kraju Kwitnącej Wiśni. Są szanse, że nowy model będzie korzystał z hybrydowego układu napędowego.

Subaru XV - zapowiedź auta koncepcyjnego Wydarzenia 9 lutego 2016, 11:34

Subaru XV - zapowiedź auta koncepcyjnego

Na trzy tygodnie przed targami w Genewie Subaru pokazało pierwszą zapowiedź tajemniczego modelu koncepcyjnego. Czego możemy się spodziewać?

Subaru STI Performance Concept Wydarzenia 9 listopada 2015, 11:08

Będzie następca Subaru BRZ i Toyoty GT 86

Subaru BRZ nie łatwo jest spotkać na polskich drogach. Częściej widujemy siostrzaną Toyotę GT 86, która jednak nie sprzedaje się najlepiej nad Wisłą. Na szczęście to nie polski rynek wpływa na decyzje dotyczące następcy.

Subaru Impreza WRX STI S207 Wydarzenia 29 października 2015, 09:00

Subaru WRX STI S207 - to niesprawiedliwe

Tokio i jego tegoroczne targi pokazały światu nowe Subaru WRX STI S207. O co chodzi w wersji S207? To specjalna odmiana, która powstanie tylko na rynek japoński.

Subaru Impreza WRC Colina McRae trafi pod młotek Wydarzenia 24 września 2015, 17:00

Subaru Impreza WRC Colina McRae trafi pod młotek

Brytyjski dom aukcyjny H&H Classics wystawia na aukcję wyjątkowy egzemplarz Subaru Imprezy WRC. To samochód, którym nieżyjący już Colin McRae wygrywał na trasach rajdowych.

Auta używane: Nietypowe w dobrej cenie Samochody używane 14 sierpnia 2015, 10:00

Auta używane: Nietypowe w dobrej cenie

Miały podbić rynek, a skończyło się wielkim niewypałem. Po latach stają się jednak modne, czy nawet kultowe. Wybraliśmy 8 aut, które niegdyś nie odniosły sukcesu, a dziś mają szansę na drugą młodość. 

REKLAMA
1 2 3 ... 12
STRONA 2 z 12
REKLAMA