REKLAMA

Subaru WRX

Subaru WRX

Opinia eksperta

<p>Z jednej strony lepiej wykończone i bardziej cywilizowane, z drugiej jeszcze twardsze i mniej przyjazne w trasie – auto pełne sprzeczności.</p>

Z jednej strony lepiej wykończone i bardziej cywilizowane, z drugiej jeszcze twardsze i mniej przyjazne w trasie – auto pełne sprzeczności.

Adam Majcherek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Subaru WRX

Subaru WRX STI Pierwsza jazda 18 czerwca 2014, 09:49

Subaru WRX STI - wymierający gatunek

"Ma być topornie, głośno i bez zbędnej dodatkowej masy" – takie oczekiwania wobec nowego WRX STI znaleźliśmy na polskim forum miłośników Subaru. I faktycznie taki jest najostrzejszy model tej marki.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Subaru WRX

Gymkhana 2020 - Travis Pastrana w Subaru WRX STI Wydarzenia 9 grudnia 2020, 11:36

Gymkhana na wyższym poziomie: Travis Pastrana w akcji

Gymkhana powraca w najlepszym możliwym stylu. Popularna seria filmów z kaskaderskimi wyczynami tym razem zmienia bohaterów. Są nimi Travis Pastrana i niemal 900-konne Subaru WRX STI.

Subaru Impreza WRX STI S207 Wydarzenia 29 października 2015, 09:00

Subaru WRX STI S207 - to niesprawiedliwe

Tokio i jego tegoroczne targi pokazały światu nowe Subaru WRX STI S207. O co chodzi w wersji S207? To specjalna odmiana, która powstanie tylko na rynek japoński.

Test prędkości Samochody używane 15 maja 2015, 11:55

Auta sportowe za 40 tys. zł

Żeby poczuć dreszczyk emocji z jazdy sportowym autem nie trzeba wydawać "milionów monet". Czterdzieści tysięcy wystarczy, żeby sprawić sobie porządne auto sportowe do jazdy na co dzień. Zobacz nasze propozycje aut sportowych za 40 tys. zł.

REKLAMA