[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Subaru WRX

Subaru WRX

Opinia eksperta

<p>Z jednej strony lepiej wykończone i bardziej cywilizowane, z drugiej jeszcze twardsze i mniej przyjazne w trasie – auto pełne sprzeczności.</p>

Z jednej strony lepiej wykończone i bardziej cywilizowane, z drugiej jeszcze twardsze i mniej przyjazne w trasie – auto pełne sprzeczności.

Adam Majcherek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Subaru WRX

Subaru WRX STI Pierwsza jazda 18 czerwca 2014, 09:49

Subaru WRX STI - wymierający gatunek

"Ma być topornie, głośno i bez zbędnej dodatkowej masy" – takie oczekiwania wobec nowego WRX STI znaleźliśmy na polskim forum miłośników Subaru. I faktycznie taki jest najostrzejszy model tej marki.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Subaru WRX

Subaru Impreza WRX STI S207 Wydarzenia 29 października 2015, 09:00

Subaru WRX STI S207 - to niesprawiedliwe

Tokio i jego tegoroczne targi pokazały światu nowe Subaru WRX STI S207. O co chodzi w wersji S207? To specjalna odmiana, która powstanie tylko na rynek japoński.

Test prędkości Samochody używane 15 maja 2015, 11:55

Auta sportowe za 40 tys. zł

Żeby poczuć dreszczyk emocji z jazdy sportowym autem nie trzeba wydawać "milionów monet". Czterdzieści tysięcy wystarczy, żeby sprawić sobie porządne auto sportowe do jazdy na co dzień. Zobacz nasze propozycje aut sportowych za 40 tys. zł.

Subaru WRX STI Rallycross Wydarzenia 3 kwietnia 2015, 11:00

Subaru przygotowało wersję WRX STI Rallycross

Na salonie w Nowym Jorku Subaru pokazało WRX STI przygotowane do rallycrossu. Auto ma aż 580 koni!

REKLAMA