Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Subaru WRX - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Subaru WRX: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Subaru WRX

Subaru Impreza WRX STI S207

Subaru WRX STI S207 - to niesprawiedliwe (14)

Tokio i jego tegoroczne targi pokazały światu nowe Subaru WRX STI S207. O co chodzi w wersji S207? To specjalna odmiana, która powstanie tylko na rynek japoński.

Test prędkości

Auta sportowe za 40 tys. zł (10)

Żeby poczuć dreszczyk emocji z jazdy sportowym autem nie trzeba wydawać "milionów monet". Czterdzieści tysięcy wystarczy, żeby sprawić sobie porządne auto sportowe do jazdy na co dzień. Zobacz nasze propozycje aut sportowych za 40 tys. zł.

Subaru WRX STI

Subaru WRX STI - wymierający gatunek (10)

"Ma być topornie, głośno i bez zbędnej dodatkowej masy" – takie oczekiwania wobec nowego WRX STI znaleźliśmy na polskim forum miłośników Subaru. I faktycznie taki jest najostrzejszy model tej marki.

Nowe Subaru STI

Nowe Subaru STI: Niezniszczalny (3)

Świat samochodów ma kilka modeli-legend, a jedną z największych jest Subaru STI. Wśród kilkudziesięciu premier sezonu 2014 zatańczy najnowsza wersja tego auta.  

Subaru WRX: to nie Impreza

Subaru WRX: to nie Impreza (20)

W Los Angeles Subaru pokazało swój nowy model - WRX niestety urodą nie grzeszy. A WRX Concept zapowiadał się tak smakowicie!

Czy to nowe Subaru WRX?

Czy to nowe Subaru WRX? (4)

Subaru zapowiada pierwszym zdjęciem nowy model WRX - czy tak będzie wyglądać kultowy model?

Subaru WRX Concept: co masz pod maską?

Subaru WRX Concept: co masz pod maską? (8)

Patrząc na ten koncept nie możemy się doczekać kiedy wyjedzie na drogi, najlepiej w takim wydaniu jak tutaj!