REKLAMA

Subaru XV

Subaru XV

Opinia eksperta

<p>Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że XV to samochód, jakim od początku powinien być Forester. Niezbyt duży, nowocześnie stylizowany, praktyczny, wygodny, uniwersalny i – typowo dla aut Subaru – z „wartością dodaną” w postaci świetnego układu napędowego. Subaru znowu zrobiło samochód, który chciałoby się mieć, problem w tym, że XV jest wyceniany chyba jednak zbyt wysoko.</p>

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że XV to samochód, jakim od początku powinien być Forester. Niezbyt duży, nowocześnie stylizowany, praktyczny, wygodny, uniwersalny i – typowo dla aut Subaru – z „wartością dodaną” w postaci świetnego układu napędowego. Subaru znowu zrobiło samochód, który chciałoby się mieć, problem w tym, że XV jest wyceniany chyba jednak zbyt wysoko.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Subaru XV

Subaru XV Testy 3 grudnia 2020, 06:00

Subaru XV 2.0i-S e-BOXER: Na wszystkie okazje - TEST

Subaru XV przejęło rolę crossovera w gamie Subaru, którą przed laty pełnił Forester. Teraz modele XV i Forester łączy również wszechstronny napęd typu mild hybrid o oznaczeniu 2.0i-S e-BOXER.

Subaru XV Test 9 listopada 2018, 12:50

Test Subaru XV: Umieć więcej

Subaru XV był co prawda stale w sprzedaży, ale nie widywało się się go na ulitach. XV drugiej generacji ma zamiar to zmienić. W teście wersja z silnikiem 2.0i.

Test kompaktowych SUV-ów 11 marek Testy porównawcze 16 grudnia 2013, 13:16

Test kompaktowych SUV-ów 11 marek

Takiego testu jeszcze nie było – do walki o punkty w kilkunastu dyscyplinach stanęło aż 11 kompaktowych SUV-ów. Zwycięzcą został ten najbardziej wszechstronny, ale prawie wszystkie udowodniły, że potrafią być specjalistami w różnych dziedzinach.  

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Subaru XV

Subaru XV - zapowiedź auta koncepcyjnego Wydarzenia 9 lutego 2016, 11:34

Subaru XV - zapowiedź auta koncepcyjnego

Na trzy tygodnie przed targami w Genewie Subaru pokazało pierwszą zapowiedź tajemniczego modelu koncepcyjnego. Czego możemy się spodziewać?

Subaru XV Crosstrek Hybrid: debiut w segmencie Wydarzenia 29 marca 2013, 10:25

Subaru XV Crosstrek Hybrid: debiut w segmencie

Wiedzieliście, że do tej pory Subaru nie stworzyło żadnego modelu hybrydowego? Do teraz, kiedy w Nowym Jorku zadebiutował XV Crosstrek Hybrid.

Subaru XV Wydarzenia 18 kwietnia 2012, 11:24

Subaru XV dla każdego

Potrzebujesz auta ze stałym, symetrycznym napędem na cztery koła? Subaru chce być tak blisko klientów jak tylko się da. Zamiast marzyć, odwiedź Road Show Subaru i zakosztuj przygody.

REKLAMA