Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Subaru XV - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Subaru XV. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Subaru XV. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Subaru XV

Test kompaktowych SUV-ów 11 marek Testy porównawcze 16 grudnia 2013, 13:16

Test kompaktowych SUV-ów 11 marek

Takiego testu jeszcze nie było – do walki o punkty w kilkunastu dyscyplinach stanęło aż 11 kompaktowych SUV-ów. Zwycięzcą został ten najbardziej wszechstronny, ale prawie wszystkie udowodniły, że potrafią być specjalistami w różnych dziedzinach.  

Mazda CX-5, Peugeot 508 RXH, Subaru XV, VW Passat Alltrack Testy porównawcze 31 sierpnia 2012, 11:41

Mazda CX-5, Peugeot 508 RXH, Subaru XV, VW Passat Alltrack

Czy naprawdę potrafią więcej? Cztery turbodiesle plus jeden silnik elektryczny, 24 biegi i napęd na 16 kół. Crossovery opanowują świat.

Subaru XV Test 20 kwietnia 2012, 11:47

Subaru XV 2012

Do miasta i nie tylko. Kompaktowy crossover XV przypomina, że Subaru istnieje i że wciąż potrafi tworzyć atrakcyjne samochody. W teście wersja napędzana 147-konnym turbodieslem.

Subaru XV Pierwsza jazda 16 lutego 2012, 11:53

Subaru XV – test

Nareszcie ładne Subaru! Chcesz poddać się modzie na crossovery? Oto nowy, godny reprezentant niewielkich „mieszańców". Niezwykle urodziwy i sprzedawany wyłącznie z napędem na cztery koła.

Subaru XV Pierwsza jazda 12 grudnia 2011, 08:57

Subaru XV – Ninja bad boy (nowa galeria zdjęć)

„Japończyk" o niebanalnej urodzie, pięknym brzmieniu i oczach jastrzębia, dzięki bokserskim umiejętnościom pogoni spod świateł pierwsze lepsze GTI, nie narobi wstydu, gdy trzeba będzie ruszyć w teren, a na dodatek sprawdzi się w każdej życiowej sytuacji. Do wzięcia od zaraz, na dobre i na złe.