REKLAMA

Suzuki - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Suzuki: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Suzuki

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid – znamy ceny (6)

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid wchodzi do sprzedaży. Poznaliśmy jej cennik i trzeba przyznać, że tanio nie jest. Jak ceny RAV4 mają się do pokazanego niedawno, bliźniaczego Suzuki Across?

Suzuki Across

Suzuki Across, czyli dlaczego pisanie o SUV-ach jest trudne (14)

Test Suzuki Across, jak jeździ Suzuki Across, ile pali Suzuki Across - teraz, kiedy w Google wszyscy pieją z zachwytu nad moimi zdolnościami wykorzystywania fraz kluczowych, spróbuję odpowiedzieć na tytułowe pytanie.

Suzuki Swace

Suzuki Swace i Suzuki Across: znamy ceny nowych modeli (12)

Suzuki podało oficjalne ceny swoich nowych modeli. Znamy już cenę Suzuki Swace - kompaktowego hybrydowego kombi oraz Suzuki Across - SUV-a z napędem plug-in hybrid.

Suzuki Swift

Używane Suzuki Swift (2010 -2017) - Rzadkie opcje (17)

Suzuki Swift to trwałe auto o nieskomplikowanej konstrukcji. Nie jest zbyt przestronne, ale lekko sportowa stylizacja zjednuje mu zwolenników.

Suzuki Swace

Suzuki Swace, czyli Toyota Corolla Touring Sports (10)

Suzuki Swace to kompaktowe kombi z napędem hybrydowym i jednocześnie drugi z zapowiadanych modeli w ramach współpracy między Suzuki i Toyotą.

Suzuki Jimny z homologacją ciężarową

Suzuki Jimny powraca z homologacją ciężarową (3)

Suzuki Jimny wchodzi znów do oferty, ale w mocno zmienionej wersji. Zgodnie z tym, co pisaliśmy kilka miesięcy temu, Jimny otrzyma homologację ciężarową. Co to oznacza?

maluchy

Używane Citroen C3, Fiat Punto, Skoda Fabia, Suzuki Swift i Toyota Yaris: Wytrwałe maluchy (30)

Małe auta to nadal spory fragment rynku motoryzacyjnego. I nie tylko ze względu na ceny. To modele praktyczne, gabarytami prawie dorównały autom klasy Golfa sprzed 30 lat i są nawet bardziej przestronne wewnątrz. Sprawdzamy z czym się wiąże posiadanie Citroena C3, Fiata Punto, Skody Fabii, Suzuki Swifta i Toyoty Yaris.

Suzuki Vitara

Suzuki Vitara Hybrid 1.4 Boosterjet: Urok nieoczywisty - TEST (10)

Są samochody pierwszego planu – i są te w tle. Suzuki Vitara należy do drugiej grupy. Nie woła o uwagę, ale niektórych kierowców będzie potrafił do siebie przekonać.

suzuki ignis

Suzuki Ignis: mały wielki wóz - TEST (9)

Grunt to znaleźć swoją niszę. Suzuki Ignis po face liftingu, z odświeżonym układem napędowym, wciąż nie jest autem dla każdego. Jednak ci, którzy właśnie takiego samochodu potrzebują, wysiądą z niego zadowoleni, a może nawet zauroczeni.

REKLAMA
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA