Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Suzuki Grand Vitara - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Suzuki Grand Vitara. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Suzuki Grand Vitara. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Suzuki Grand Vitara

Używana Suzuki Grand Vitara Testy samochodów używanych 24 października 2014, 14:04

Używane Suzuki Grand Vitara: SUV starej szkoły

Jest prawdopodobnie ostatnim SUV-em, który potrafi coś zdziałać w terenie. Do lasu, w lekki teren i na niedługie trasy. Tutaj sprawdzi się używane Suzuki Grand Vitara.

Hyundai Tucson 2007 Testy samochodów używanych 4 stycznia 2012, 12:35

Jeep, Hyundai, Toyota, Suzuki - używane terenówki i SUV-y

Opisujemy osiem popularnych używanych SUV-ów i aut terenowych, obowiązkowo z napędem na cztery koła, kosztujących do 60 tys. zł.

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki Testy samochodów używanych 19 lutego 2011, 15:07

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki

Jeśli szukasz auta z napędem na cztery koła, a twoje fundusze to tylko połowa tego, co zazwyczaj producenci życzą sobie za samochody tego typu, poszukaj na rynku wtórnym. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oto kilka ciekawych propozycji. 

Honda, CR-V, Mitsubishi, Outlander, Suzuki, Grand Vitara Testy porównawcze 20 lipca 2010, 08:07

Honda CR-V, Mitsubishi Outlander, Suzuki Grand Vitara

3 z 35 - klasa suv-ów pęka w szwach. Zaliczają się do niej udziwnione kompakty i terenówki z krwi i kości. CR-V, Outlander i Grand Vitara - liderzy sprzedaży - walczą o miano najlepszego z najpopularniejszych.

Suzuki Grand Vitara Pierwsza jazda 30 grudnia 2008, 21:00

Suzuki Grand Vitara – Lokomotywa

Wysoki standard. Przy zakupie odmłodzonego Suzuki Grand Vitary nawet za lakier metalizowany nie trzeba dopłacać. Nie tylko w wypadku najdroższej wersji auta z nowym silnikiem 3.2 V6.

Suzuki Grand Vitara XL-7 Test 27 lipca 2008, 13:17

Suzuki Grand Vitara XL-7 – Big brother

Suzuki Grand Vitara XL-7 wyglądem przypomina kombi i jedynie koło zapasowe na tylnych drzwiach jednoznacznie sygnalizuje, że auto nie lęka się jazdy po bezdrożach i wertepach.

Test Suzuki Grand Vitara Test 20 lipca 2008, 10:51

Chiński syndrom - Suzuki Grand Vitara

Tego się obawiałem. Po teście chińskiego Landwinda albo czekam aż w kolejnym aucie testowym coś się zepsuje, albo wyłącznie się nim zachwycam. Suzuki Grand Vitarze bliżej do tej drugiej grupy.

Porównanie Citroëna C2, Fiata Doblò, Forda Focusa C-Maxa, Opela Astry i Suzuki Grand Vitara Testy porównawcze 8 maja 2008, 13:13

C2, Doblò, C-Max, Astra i Grand Vitara - Pięciobój nowoczesny

Każdy z innej bajki, ale wszystkie z tej samej cenowej półki. Nietypowy zestaw testowych dyscyplin. Citroën C2 VTS, Fiat Doblò 1.9 JTD, Ford Focus C-Max 1.6, Opel Astra 1.6 i Suzuki Grand Vitara 1.6, czyli pojedynek na wszechstronność.

Test Porównawczy Suzuki Grand Vitara i Dodge Nitro Testy porównawcze 22 stycznia 2008, 08:42

Dodge Nitro kontra Suzuki Grand Vitara

Kanciaste kształty, wielkie koła, wąskie szyby, ogromny chromowany grill i proporcje jak zabawka. W tłumie innych aut Dodge Nitro wygląda jak narysowany. Jakby urwał się z komiksu. Jak wypadnie w porównaniu z japońską Vitarą?

Suzuki Grand Vitara Pierwsza jazda 13 października 2005, 11:09

Terenowy SUV - Suzuki Grand Vitara

Zaciekawiony jak uczniak, w pierwszym dniu szkoły odbyłem jazdy nowym Suzuki Grand Vitarą. Moja ciekawość wzrosła, gdy przyszedł czas na rozstrzygnięcie szkolnego sporu - czy to prawdziwa terenówka, czy też SUV?