REKLAMA

Suzuki Jimny - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Suzuki Jimny: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Suzuki Jimny

Suzuki Jimny z homologacją ciężarową

Suzuki Jimny powraca z homologacją ciężarową (3)

Suzuki Jimny wchodzi znów do oferty, ale w mocno zmienionej wersji. Zgodnie z tym, co pisaliśmy kilka miesięcy temu, Jimny otrzyma homologację ciężarową. Co to oznacza?

Suzuki Jimny - Paris Motor Show 2018

Suzuki Jimny będzie trudniej dostępny (3)

Suzuki Jimny powrócił do oferty w wielkim stylu, bowiem fabryka nie nadąża z produkcją. Nad modelem zebrały się jednak ciemne jak smog chmury.

Suzuki Jimny 2018

Nowe Suzuki Jimny - znamy szczegóły (4)

Suzuki Jimny w obecnej wersji powstaje już od dwudziestu lat. Dzielna japońska terenówka właśnie doczekała się następcy. Fani surowej formy tego modelu nie będą zawiedzeni!

Suzuki Jimny 2018

Suzuki Jimny doczekał się następcy (7)

Suzuki Jimny w obecnej wersji powstaje już od dwudziestu lat. Dzielna japońska terenówka właśnie doczekała się następcy. Fani surowej formy tego modelu nie będą zawiedzeni!

Toyota Land Cruiser

Terenowe samochody na ramie - przegląd rynku (7)

Samochodów terenowych z prawdziwego zdarzenia jest w ofercie producentów coraz mniej, co nie znaczy, że nie ma ich wcale. Oto pięć terenówek dostępnych na naszym rynku.

Suzuki Jimny 2018

Suzuki Jimny doczekał się następcy (4)

Choć trudno w to uwierzyć, Suzuki Jimny w obecnej wersji powstaje już od dwudziestu lat. Dzielna japońska terenówka właśnie doczekała się następcy.

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki (10)

Jeśli szukasz auta z napędem na cztery koła, a twoje fundusze to tylko połowa tego, co zazwyczaj producenci życzą sobie za samochody tego typu, poszukaj na rynku wtórnym. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oto kilka ciekawych propozycji. 

Odświeżony Suzuki Jimny na polskim rynku

Odświeżony Suzuki Jimny na polskim rynku (4)

Mała terenówka Suzuki po operacji plastycznej wjeżdża właśnie do polskich salonów.

REKLAMA
REKLAMA