Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Suzuki Splash - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Suzuki Splash. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Suzuki Splash. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Suzuki Splash

Chevrolet, Spark, Fiat, Panda, Suzuki, Splash Testy porównawcze 25 maja 2010, 10:00

Spark,Panda, Splash - Magia liczb

Chevrolet Spark wjeżdża do salonów, Suzuki Splash jest w sprzedaży od 2008 roku, a Fiat Panda - już od 7 lat. Zazwyczaj, nowsze auta wygrywają ze starszymi, bo są większe, mocniejsze i lepiej wyposażone. Czy tak będzie i tym razem?

Suzuki Swift i Splash Testy porównawcze 6 listopada 2009, 10:33

Suzuki Swift i Suzuki Splash – test

Wyposażenie kontra styl. Splash i Swift mają wspólne korzenie w postaci niemal identycznej płyty podłogowej, która wyznacza wielkość auta, ale diametralnie różnią się wyglądem.

Suzuki Splash Pierwsza jazda 4 sierpnia 2009, 09:42

Suzuki Splash – bez kompleksów

Dobry standard. Ofertę Suzuki wzbogacił Splash z silnikiem 1.0 - najtańsze auto w gamie, ale dobrze wyposażone i wystarczająco szybkie.

Suzuki Splash Test 25 sierpnia 2008, 13:46

Suzuki Splash – Bogaty z domu

Nie poskąpiono mu niczego. Obszerne wnętrze i bogate wyposażenie nie są już w samochodowym przedszkolu czymś wyjątkowym, dlatego Splash wyróżnia się w inny sposób.

Suzuki Splash Pierwsza jazda 5 marca 2008, 15:35

Suzuki Splash – Będzie plusk?

Ma trafiać do młodych, dynamicznych. Do par i niewielkich rodzin. Tę marketingową formułkę znamy nie od dziś. Wygląda na to, że akurat w przypadku Suzuki Splasha ma ona swoje uzasadnienie. Dlaczego?