Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Suzuki Swift - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Suzuki Swift: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Suzuki Swift

Suzuki Swift

Nowe Suzuki Swift - debiut europejskiej wersji (16)

Podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie zadebiutowała najnowsza odsłona popularnego miejskiego auta z Japonii. Suzuki po raz pierwszy w Europie pokazało piątą generację Swifta. 

Suzuki Swift

Suzuki Swift - nowa generacja (11)

Czwarta generacja Swifta została oficjalnie zaprezentowana przez Suzuki. Auto pokazano w specyfikacji na rynek japoński. Debiut europejskiej wersji w Genewie.

Używany Suzuki Swift

Używane Suzuki Swift III: Zmienił wizerunek (5)

Mały, zwinny i niezawodny – to najkrótsza charakterystyka Swifta poprzedniej generacji. Auto bardzo dobre dla singli dużo jeżdżących po mieście. Dominują benzynowe silniki 1.3 i pięciodrzwiowe nadwozia.   

Suzuki Swift: odświeżony model już na naszym rynku

Suzuki Swift: odświeżony model już na naszym rynku (11)

Zobacz jak zmienił się Swift, który jest już dostępny w polskich salonach Suzuki.

Michał Kościuszko na Rajdzie Sardynii

Kościuszko przed Rajdem Sardynii (5)

Liderzy klasyfikacji mistrzostw świata JWRC - Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak - wystartują w piątek 22 maja w Rally d'Italia Sardegna, stanowiącym szóstą eliminację mistrzostw naszego globu.