Suzuki - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych marki Suzuki. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów marki Suzuki. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów marki Suzuki

Suzuki Across Testy 24 czerwca 2021, 06:00

Suzuki Across: szybki i oszczędny – TEST

Suzuki Across jest najszybszym modelem Suzuki w ofercie, mimo że mówimy o niemal 2-tonowym SUV-ie. Jest też bodaj najoszczędniejszym i zarazem jedynym autem tej marki, który pokona ponad 70 km „na prądzie”.

Suzuki Vitara 1.4 Boosterjet 2WD 6AT Elegance Test 11 czerwca 2021, 16:56

Suzuki Vitara: sprawdzone rozwiązania - TEST

Suzuki Vitara jest u nas niezwykle popularnym SUV-em. Auto dzielnie opiera się upływowi lat, a w odmłodzeniu oferty pomóc ma hybrydowy napęd. W teście Vitara 1.4 BoosterJet Hybrid 2WD Elegance.

Suzuki SX4 S-Cross Hybrid Elegance Sun Testy 2 czerwca 2021, 16:35

Suzuki SX4 S-Cross: zastrzyk elektronów - TEST

Debiut Suzuki SX4 S-Crossa to rok 2013, ale po drodze SUV ten przeszedł kilka istotnych zmian. Najważniejsza z nich to pojawienie się napędu hybrydowego, któremu bliżej przyglądamy się w kilkudniowym teście.

Suzuki Swift Pierwsza jazda 30 maja 2021, 17:00

Suzuki Swift CVT: Sztuka użytkowa - TEST

Dzięki atrakcyjnej stylizacji i dobrym właściwościom jezdnym Suzuki Swift wywalczył sobie wśród maluchów własny kąt. Wrażenia z jazdy wersją z przekładnią CVT.

Suzuki Swace Pierwsza jazda 4 kwietnia 2021, 14:00

Suzuki Swace: Legalna kopia - TEST

W ramach współpracy Suzuki z Toyotą na świat przyszedł stary-nowy model – Swace to legalna kopia Corolli kombi. Auto jest dostępne tylko w jednej wersji napędowej.

Suzuki Across Test 27 lutego 2021, 06:00

Suzuki Across: Z siłą trzech serc - TEST

Across jest dzieckiem związku Suzuki z Toyotą. Z grubsza rzecz biorąc, to RAV4, tyle że z innym znaczkiem. W teście jedyna wersja tego modelu, czyli 306-konna hybryda plug-in.

Suzuki Swift Pierwsza jazda 9 lutego 2021, 16:00

Suzuki Swift: Mała (nie) hybryda - TEST

Najtańszą wersją Suzuki Swifta jest model z silnikiem 1.2 o mocy 83 KM wspierany przez układ tzw. łagodnej hybrydy. To wystarcza, żeby czerpać przyjemność z jazdy tym maluchem.

Suzuki Across Pierwsza jazda 19 grudnia 2020, 18:19

Suzuki Across, czyli dlaczego pisanie o SUV-ach jest trudne

Test Suzuki Across, jak jeździ Suzuki Across, ile pali Suzuki Across - teraz, kiedy w Google wszyscy pieją z zachwytu nad moimi zdolnościami wykorzystywania fraz kluczowych, spróbuję odpowiedzieć na tytułowe pytanie.

maluchy Testy samochodów używanych 1 listopada 2020, 06:00

Używane Citroen C3, Fiat Punto, Skoda Fabia, Suzuki Swift i Toyota Yaris: Wytrwałe maluchy

Małe auta to nadal spory fragment rynku motoryzacyjnego. I nie tylko ze względu na ceny. To modele praktyczne, gabarytami prawie dorównały autom klasy Golfa sprzed 30 lat i są nawet bardziej przestronne wewnątrz. Sprawdzamy z czym się wiąże posiadanie Citroena C3, Fiata Punto, Skody Fabii, Suzuki Swifta i Toyoty Yaris.

Suzuki Swift Testy samochodów używanych 27 października 2020, 06:00

Używane Suzuki Swift (2010 -2017) - Rzadkie opcje

Suzuki Swift to trwałe auto o nieskomplikowanej konstrukcji. Nie jest zbyt przestronne, ale lekko sportowa stylizacja zjednuje mu zwolenników.

REKLAMA
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA