Tata

Testy samochodów marki Tata

Tata Indica Vista Pierwsza jazda 7 grudnia 2010, 09:57

Tata Indica Vista – Vista wio

Indica została w Europie przyjęta niezbyt gorąco. Tata nie rezygnuje jednak z europejskiego rynku i już na salony wjeżdża nowy model, znacznie lepszy - Indica Vista.

Tata Nano Pierwsza jazda 7 maja 2009, 09:34

Tata Nano – Nano kosmos

W końcu na drodze. Tata Nano to najtańszy seryjnie produkowany samochód świata. A Steve Cropley to pierwszy europejski dziennikarz, który zaliczył z nim bliskie spotkanie trzeciego stopnia. Oto wrażenia.

Tata Indica Test 27 listopada 2008, 13:35

Tata Indica – Witaj tatusiu

Testowy debiut. Taki nie zdarza się często, a tu i nowa marka, i nowy model. Oto Tata Indica, wersja z silnikiem benzynowym. Świeża. Pachnąca. Niedroga. Nieszybka. Prosto z Indii.

Wiadomości dotyczące marki Tata

Tata Punch Wydarzenia 19 października 2021, 16:48

Tata Punch – tani SUV, ale nie dla nas

Tata Punch oficjalnie zadebiutowała jako budżetowa propozycja dla klientów w Indiach. Szkoda, że nie trafi do nas, bo ma wiele do zaoferowania.

Lionel Messi ambasadorem marki Tata Wydarzenia 4 listopada 2015, 09:07

Lionel Messi ambasadorem... Taty

Indyjska marka Tata jest znana przede wszystkim z tanich i małych samochodów. Szczególnie głośno było o niej przy okazji debiutu modelu Nano, najtańszego auta świata. Jednak ta niepozorna marka przygarnęła sobie jednego z najlepszych piłkarzy świata - Messiego - na ambasadora.

Tata Xenon zamienia się w Mercedesa Wydarzenia 8 sierpnia 2015, 08:00

Tata Xenon zamienia się w Mercedesa

Do tej pory Chińczycy uchodzili za mistrzów kopiowania, jednak do tego grona dołączają jeszcze niezwykle kreatywni Hindusi, którzy stworzyli "nowy" model Mercedesa.