REKLAMA

Tesla - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Tesla: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Tesla, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Tesla. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Tesla

Tesla Model X Wydarzenia 5 kwietnia 2017, 08:45

Tesla bije kolejne rekordy sprzedaży

Amerykański producent samochodów elektrycznych regularnie zwiększa sprzedaż swoich produktów – w pierwszym kwartale roku tak wiele modeli jeszcze nie sprzedano.

Tesla Model 3 – kiedy ruszy produkcja? Wydarzenia 24 lutego 2017, 14:39

Tesla Model 3 – kiedy ruszy produkcja?

Takie pytanie zadają sobie nie tylko inwestorzy, ale przede wszystkim klienci Tesli. Elon Musk w końcu zdradził, kiedy ruszy linia produkcyjna Modelu 3 w Gigafactory.

Tesla Model S Wydarzenia 23 stycznia 2017, 11:10

Tesla Model S 100D zwiększa zasięg

Amerykański producent cały czas udoskonala swoje samochody. Tesla Model S w najmocniejszej odmianie 100D poprawia osiągi i ponownie oferuje największy zasięg na rynku. 

Tesla – znamy ceny ładowania na Superchargerach Wydarzenia 14 stycznia 2017, 23:47

Tesla – znamy ceny ładowania na Superchargerach

Od początku tego roku Tesla zaczyna pobierać opłaty za korzystanie z szybkich ładowarek Superchargerów dla nowych klientów. Ile kosztuje taka usługa?

Supercharger Tesla Wydarzenia 30 grudnia 2016, 14:31

Tesla pracuje nad szybszymi ładowarkami

Superchargery zaprojektowane przez Teslę należą do najszybszych ładowarek na rynku. W ciągu 40 minut mogą naładować 80 procent baterii, ale Elon Musk zapowiada jeszcze szybszą technologię.

Tesla Mini Wydarzenia 27 grudnia 2016, 17:49

Tesla Mini dla dzieciaka

Jeżeli Wasza latorośl interesuje się motoryzacją już od najmłodszych lat, to mamy dla Was ciekawą propozycję. Oto Tesla Mini napędzana podobnie jak oryginał, silnikiem elektrycznym.

Tesla P100D EGT Wydarzenia 20 grudnia 2016, 09:25

EGT Tesla P100D - wyścigówka 2.0

Tesla zapowiedziała zbudowanie mocniejszej wersji swojego samochodu "wyścigowego", który na tory wyjedzie już na początku 2017 roku. Co wiemy o tym projekcie?

Tesla Autopilot Technika 28 listopada 2016, 23:56

Tesla aktualizuje Autopilota

Producent elektrycznych samochodów pracuje nad udoskonaleniem funkcji Autopilot, dostępnej we wszystkich modelach Tesli. Zaktualizowana wersja oprogramowania z nowymi funkcjami trafi do aut już za kilka tygodni.

Tesla Model S Wydarzenia 17 listopada 2016, 23:08

Tesla – oprogramowanie podwyższy moc

Amerykański producent samochodów elektrycznych wprowadza nowe pojęcie do słownika tuningowego. W dzisiejszych czasach wystarczy zaktualizować oprogramowanie, żeby cieszyć się większą mocą silnika. 

Mercedes chcą konkurować z Teslą - stworzy nową markę Wydarzenia 8 sierpnia 2016, 13:32

Mercedes chcą konkurować z Teslą - stworzy nową markę

Niemiecki producent samochodów planuje w najbliższym czasie zaprezentować światu nowe samochody o napędzie elektrycznym. Z tego powodu Niemcy stworzą osobną markę dla tego typu pojazdów.

REKLAMA
1 ... 2 3 4 ... 5
STRONA 3 z 5
REKLAMA