Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Toyota Auris - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Toyota Auris: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Toyota Auris

Facelifting Toyota Auris

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Odmłodzona Toyota Auris (3)

Po 3 latach od wprowadzenia na rynek drugiej generacji Aurisa przyszedł czas na facelifting. Na zbliżających się Targach Motoryzacyjnych w Genewie zadebiutują zmodernizowane wersje Toyoty Auris i Auris Touring Sports.

Test porównawczy kombi: Opel Astra, Ford Focus, Honda Civic, Toyota Auris.

Test porównawczy kombi: Opel Astra, Ford Focus, Honda Civic, Toyota Auris. (14)

Jeśli coś jest do wszystkiego, to... nie, z kompaktami jest inaczej. Sprawdzają się w mieście i w dalekich trasach, zawieziesz nimi dzieci do szkoły i przewieziesz szafę z Ikei. Testujemy cztery kompakty kombi z dieslami pod maską.

Porównanie kompaktów

Porównanie kompaktów: Z różnych domów (24)

BMW serii 1, Seat Leon, Toyota Auris i Volvo V40, czyli dwa modele premium i dwa trochę mniej. Czy lepsza marka oznacza lepsze auto i czy warto za to płacić więcej? Porównanie nietypowe, bo i nietypowy jest świat. Nawet tak prosty jak świat kompaktów. 

Test Toyota Auris Hybrid Touring Sports

Toyota Auris Hybrid: Płynąć pod prąd (10)

Jeśli kombi w dieslu wam się znudziło, Toyota ma alternatywę. Model Auris Hybrid Touring Sports nie jest już modną hybrydową zabawką, ale może być praktycznym, oszczędnym i rodzinnym kombi.

Porównanie tanich, nowych kompaktów

Porównanie tanich, nowych kompaktów (38)

Mamy 50 tys. zł i ogłaszamy prywatny przetarg na najlepsze nowe auto. Ma być niemałe, oszczędne i oczywiście dobrze wyposażone. Oferty wpłynęły od Chevroleta Cruze’a, Citroena C Elysee, Dacii Sandero i Toyoty Auris Classic.

Honda Civic, Kia C'eed, Toyota Auris i VW Golf: walczą coraz ostrzej

Honda Civic, Kia C'eed, Toyota Auris i VW Golf: walczą coraz ostrzej (25)

Walka w klasie kompaktów to zawsze pasjonujące zmagania. Nie inaczej jest tym razem. Wniosek jest jeden - poziom jaki prezentują jest coraz wyższy i coraz bardziej wyrównany.

Testy Euro NCAP: mocni, wyróżniająca się i słabeusz

Testy Euro NCAP: mocni, wyróżniająca się i słabeusz (4)

Europejska organizacja, która rozbija samochody „na gwiazdki”, właśnie dostarczyła kolejnych wyników do kolekcji.

Toyota w ofensywie

Toyota w ofensywie (4)

Marzec na polskim rynku był zdecydowanie miesiącem Toyoty.

Toyota Auris 1.6: Po prostu lepszy

Toyota Auris 1.6: Po prostu lepszy (12)

Toyota Auris to samochód, który ma duże grono zadowolonych użytkowników i bardzo niewielu fanów. Czy jest szansa, że nowy model będzie miał tych drugich więcej? Odpowiedź: jest. Resztę znajdziecie w teście wersji z benzynowym silnikiem 1.6.

STRONA 1 z 2