REKLAMA

Toyota Auris - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Toyota Auris: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Toyota Auris

Toyota Corolla Sedan 2018

Nowa Toyota Corolla i Auris Classic wycenione (2)

Znamy już ceny nowej Toyoty Corolli, ale polski importer podał również cenniki dla Aurisa Classic i Corolli Classic.

Toyota Corolla Sport

Toyota Corolla Sport hatchback debiutuje w Japonii (5)

Na japoński rynek wchodzi nowy hatchback Corolla Sport. To japońska wersja europejskiego Aurisa, który został po raz pierwszy zaprezentowany na targach w Genewie.

Facelifting Toyota Auris

Auris najpopularniejszą hybrydą w Polsce (3)

Polscy kierowcy nabyli już ponad 15 000 Aurisów Hybrid. To nowy rekord sprzedaży łącznej zelektryfikowanej wersji tego popularnego kompaktu, z czego 1824 egzemplarze znalazły nabywców w tym roku.

Policyjna Toyota Auris TS Kombi

Hybrydowe radiowozy Toyoty dla polskiej policji (3)

Wojewódzka komenda policji w Katowicach została uzbrojona w ponad 40 nowych radiowozów. Idąc z duchem czasów, zdecydowano się na modele z napędem hybrydowym.

Toyota Auris GRMN

Toyota Auris GR - nadchodzi rasowy kompakt (3)

Po Yarisie GRMN Toyota szykuje kolejną rasową odmianę, tym razem Aurisa. Nadejście Toyoty Auris GR zapowiada przedstawiciel australijskiego oddziału marki.

Toyota Auris 2018

Nowa Toyota Auris - pierwsze zdjęcia wnętrza (6)

Toyota zaprezentowała nową generację Aurisa na salonie samochodowym w Genewie, ale tylko z zewnątrz. Teraz możemy wreszcie zajrzeć do jej kabiny.

Toyota Auris GRMN

Toyota Auris GRMN - powstanie nowy hot-hatch? (2)

Toyota zaprezentowała na salonie samochodowym w Genewie nową generację swojego hitu - Aurisa. Zobaczmy, jak mógłby wyglądać ten model w wersji GRMN.

Toyota Auris (Genewa 2018)

Toyota Auris (Genewa 2018) (5)

Toyota, angażując się w popularyzowanie samochodów z napędem hybrydowym i poszerzanie rynku takich aut, Aurisa nowej generacji oferuje tylko z jednym silnikiem konwencjonalnym, ale z dwoma rodzajami napędu hybrydowego o różnej mocy.

Toyota Auris 2018

Nowa Toyota Auris już w Genewie (3)

Na nadchodzącym wielkimi krokami salonie samochodowym w Genewie zobaczymy trzecią generację Toyoty Auris. Co jeszcze pokaże w Genewie Toyota?

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA