[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Toyota Aygo

Toyotę Aygo zaczęto produkować w 2005 roku przy współpracy z koncernem PSA Peugeot Citroen. Równocześnie z wprowadzeniem modelu Aygo francuskie marki wprowadziły bliźniacze modele - Peugeota 107 i Citroena C1. Po czterech latach produkcji w 2009 roku przeprowadzono delikatny face lifting, a w 2012 kolejny, nieco poważniejszy. W 2014 roku zaprezentowano całkiem nowy model Aygo z zupełnie nowym, futurystycznym designem. W 2012 roku w testach zderzeniowych Euro NCAP Toyota Aygo otrzymała notę trzech gwiazdek.

Opinia eksperta

<p>W tym, do czego została stworzona, jest świetna. Malutka, praktyczna dla dwojga, całkiem nowoczesna i bardzo gadżeciarska. Dla kogoś, kto szuka tego typu samochodu do poruszania się na co dzień po mieście i nie oczekuje jednocześnie, że będzie mógł pojechać z rodziną na urlop – Toyota Aygo będzie w sam raz.</p>

W tym, do czego została stworzona, jest świetna. Malutka, praktyczna dla dwojga, całkiem nowoczesna i bardzo gadżeciarska. Dla kogoś, kto szuka tego typu samochodu do poruszania się na co dzień po mieście i nie oczekuje jednocześnie, że będzie mógł pojechać z rodziną na urlop – Toyota Aygo będzie w sam raz.

Adam Majcherek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Toyota Aygo

Test Toyoty Aygo Test 18 sierpnia 2014, 12:12

Test Toyoty Aygo: Miejska xtrawagancja

Jest futurystyczna i ma iksa na przodzie. W naszym teście sprawdzamy jaka jest nowa Toyota Aygo.

Nowa Toyota Aygo Pierwsza jazda 9 maja 2014, 09:52

Toyota Aygo: Projekt X

Futurystyczny design, dobre prowadzenie, solidnie wykonane wnętrze. To tylko kilka cech charakteryzujących nową Toyotę Aygo.

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo Testy porównawcze 1 sierpnia 2012, 10:39

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo

Maluchy do boju! Wśród najmniejszych i najtańszych samochodów jest dokładnie tak samo jak wśród aut z silnikami o mocy kilkuset koni - liczą się tylko twarde argumenty. Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo i Toyota Aygo, czyli jeden z najgorętszych testów porównawczych tego roku.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Toyota Aygo

Toyota Aygo 2018 Wydarzenia 11 lipca 2018, 13:10

Toyota Aygo – miejski, nie znaczy nudny

Toyota Aygo przeszła niedawno face lifting, który odświeżył jej wygląd. Nieduże, miejskie auto ma teraz więcej elementów, które pozwalają na szeroką personalizację. Doszły nowe kolory i elementy wyposażenia.

Toyota Aygo - Poznań Motor Show 2018 Wydarzenia 21 maja 2018, 09:57

Nowa Toyota Aygo - ruszyła przedsprzedaż

Toyota Aygo przeszła niedawno facelifting, który mieliśmy okazję podziwiać podczas polskiej premiery na targach Poznań Motor Show. Teraz auto można już zamawiać w przedsprzedaży.

Toyota Aygo - Poznań Motor Show 2018 Wydarzenia 8 maja 2018, 11:40

Toyota Aygo po liftingu - znamy cenę

Toyota Aygo to najpopularniejszy samochód segmentu A w Polsce oraz w całej Europie. W czerwcu w salonach Toyoty pojawi się odświeżona wersja tego modelu.

REKLAMA