Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Toyota Aygo

Toyotę Aygo zaczęto produkować w 2005 roku przy współpracy z koncernem PSA Peugeot Citroen. Równocześnie z wprowadzeniem modelu Aygo francuskie marki wprowadziły bliźniacze modele - Peugeota 107 i Citroena C1. Po czterech latach produkcji w 2009 roku przeprowadzono delikatny face lifting, a w 2012 kolejny, nieco poważniejszy. W 2014 roku zaprezentowano całkiem nowy model Aygo z zupełnie nowym, futurystycznym designem. W 2012 roku w testach zderzeniowych Euro NCAP Toyota Aygo otrzymała notę trzech gwiazdek.

Opinia eksperta

<p>W tym, do czego została stworzona, jest świetna. Malutka, praktyczna dla dwojga, całkiem nowoczesna i bardzo gadżeciarska. Dla kogoś, kto szuka tego typu samochodu do poruszania się na co dzień po mieście i nie oczekuje jednocześnie, że będzie mógł pojechać z rodziną na urlop – Toyota Aygo będzie w sam raz.</p>

W tym, do czego została stworzona, jest świetna. Malutka, praktyczna dla dwojga, całkiem nowoczesna i bardzo gadżeciarska. Dla kogoś, kto szuka tego typu samochodu do poruszania się na co dzień po mieście i nie oczekuje jednocześnie, że będzie mógł pojechać z rodziną na urlop – Toyota Aygo będzie w sam raz.

Adam Majcherek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Toyota Aygo

Test Toyoty Aygo Test 18 sierpnia 2014, 12:12

Test Toyoty Aygo: Miejska xtrawagancja

Jest futurystyczna i ma iksa na przodzie. W naszym teście sprawdzamy jaka jest nowa Toyota Aygo.

Nowa Toyota Aygo Pierwsza jazda 9 maja 2014, 09:52

Toyota Aygo: Projekt X

Futurystyczny design, dobre prowadzenie, solidnie wykonane wnętrze. To tylko kilka cech charakteryzujących nową Toyotę Aygo.

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo Testy porównawcze 1 sierpnia 2012, 10:39

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo

Maluchy do boju! Wśród najmniejszych i najtańszych samochodów jest dokładnie tak samo jak wśród aut z silnikami o mocy kilkuset koni - liczą się tylko twarde argumenty. Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo i Toyota Aygo, czyli jeden z najgorętszych testów porównawczych tego roku.

Wiadomości dotyczące modelu Toyota Aygo

Nowa Toyota Aygo Wydarzenia 16 czerwca 2014, 09:59

Nowe Aygo z ulepszonym "wałbrzyskim" silnikiem

Produkowana od 2005 roku trzycylindrowa jednostka wreszcie doczekała się modernizacji. Jednak polski oddział Toyoty chwali się nie tylko restrukturyzacją serca małego Aygo. Wałbrzyski zakład został rozbudowany, przez co znalazło się więcej miejsc pracy.

Toyota Corolla Wydarzenia 15 grudnia 2010, 08:18

Toyoty z 2010 już tańsze

Od poniedziałku trwa promocja rocznika 2010 w salonach Toyoty. Promocja objęła w tym roku cztery modele: Aygo, Yarisa, Aurisa, oraz Corollę.

GRMN Wydarzenia 11 sierpnia 2010, 08:18

Tylnonapędowy hothatch na bazie Toyoty Aygo

Japoński producent pracuje nad bardzo ciekawym modelem - tylnonapędówką na bazie Aygo.