[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Toyota Aygo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Toyota Aygo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Toyota Aygo

Toyota Aygo 2018

Najpopularniejsze małe auta do miasta (6)

Samochody segmentu A w mieście czują się najlepiej. Sprawdzamy, które modele miejskich aut klienci kupują najchętniej.

Toyota Aygo x-cite

Toyota Aygo x-cite w Genewie (3)

Na salonie samochodowym w Genewie Toyota zaprezentuje między innymi model Aygo w wersji x-cite.

Toyota Aygo 2018

Toyota Aygo – miejski, nie znaczy nudny (4)

Toyota Aygo przeszła niedawno face lifting, który odświeżył jej wygląd. Nieduże, miejskie auto ma teraz więcej elementów, które pozwalają na szeroką personalizację. Doszły nowe kolory i elementy wyposażenia.

Toyota Aygo - Poznań Motor Show 2018

Nowa Toyota Aygo - ruszyła przedsprzedaż (3)

Toyota Aygo przeszła niedawno facelifting, który mieliśmy okazję podziwiać podczas polskiej premiery na targach Poznań Motor Show. Teraz auto można już zamawiać w przedsprzedaży.

Toyota Aygo - Poznań Motor Show 2018

Toyota Aygo po liftingu - znamy cenę (3)

Toyota Aygo to najpopularniejszy samochód segmentu A w Polsce oraz w całej Europie. W czerwcu w salonach Toyoty pojawi się odświeżona wersja tego modelu.

Toyota Aygo - Poznań Motor Show 2018

Toyota Aygo - Poznań Motor Show 2018 (6)

Toyota Aygo, najpopularniejsze auto w segmencie A w Polsce, przeszło kurację odmładzającą. Debiutuje w tej formie na targach motoryzacyjnych w Poznaniu.

Toyota Aygo (Genewa 2018)

Toyota Aygo - Genewa 2018 (5)

Toyota Aygo, najpopularniejsze auto w segmencie A w Polsce, przeszło kurację odmładzającą. Debiutuje w tej formie na salonie samochodowym w Genewie.

Toyota Auris 2018

Nowa Toyota Auris już w Genewie (3)

Na nadchodzącym wielkimi krokami salonie samochodowym w Genewie zobaczymy trzecią generację Toyoty Auris. Co jeszcze pokaże w Genewie Toyota?

Toyota Aygo 2018

Odświeżona Toyota Aygo w Genewie (4)

Toyota Aygo, najpopularniejsze auto w segmencie A w Polsce, przeszło kurację odmładzającą. Zadebiutuje w tej formie na salonie samochodowym w Genewie.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA