[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Toyota Aygo - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Toyota Aygo. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Toyota Aygo. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Toyota Aygo

Test Toyoty Aygo Test 18 sierpnia 2014, 12:12

Test Toyoty Aygo: Miejska xtrawagancja

Jest futurystyczna i ma iksa na przodzie. W naszym teście sprawdzamy jaka jest nowa Toyota Aygo.

Nowa Toyota Aygo Pierwsza jazda 9 maja 2014, 09:52

Toyota Aygo: Projekt X

Futurystyczny design, dobre prowadzenie, solidnie wykonane wnętrze. To tylko kilka cech charakteryzujących nową Toyotę Aygo.

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo Testy porównawcze 1 sierpnia 2012, 10:39

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota Aygo

Maluchy do boju! Wśród najmniejszych i najtańszych samochodów jest dokładnie tak samo jak wśród aut z silnikami o mocy kilkuset koni - liczą się tylko twarde argumenty. Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo i Toyota Aygo, czyli jeden z najgorętszych testów porównawczych tego roku.

Toyota Aygo Sport Test 13 czerwca 2012, 10:36

Toyota Aygo Sport

Unikat na skalę światową. Odrobina szaleństwa jest zawsze zdrowa. Takiego na przykład jak zbudowanie zwariowanego samochodu na bazie modelu, który najmniej się do tego nadaje. Polski oddział Toyoty zaaplikował małej Aygo potężny zastrzyk sterydów, a my spuściliśmy ją ze smyczy - na zwykłych drogach.

Toyoty Aygo i Yaris Testy porównawcze 6 listopada 2009, 11:26

Toyoty Yaris i Aygo – czar par

Oferta Toyoty na świecie to ponad 60 modeli skrojonych do potrzeb wszystkich możliwych rynków. Do tego stopnia, że europejskie maluchy są projektowane i produkowane na miejscu.

Porównanie Dacia Logan, Kia Picanto, Toyota Aygo Testy porównawcze 6 lutego 2006, 10:55

Alternatywy 3

Samochodów w Polsce przybyło, chociaż nie tych nowych głównie. Kontrofertą dla wielu aut używanych są jedynie tańsze modele, na przykład Dacia Logan, Kia Picanto i Toyota Aygo, mocno przy tym różniące się. Który wybrać?

Test porównawczy Chevroleta Sparka, Citroena C1, Fiata Pandy, Forda Ka, Kii Picanto i Toyoty Aygo Testy porównawcze 30 sierpnia 2005, 10:20

Spark, C1, Panda, Ka, Picanto i Aygo - Samochodów i igrzysk

Za 180 tysięcy zł spełniają się marzenia o kupnie jakiegoś sportowego samochodu. Tyle też kosztuje sześć testowych maluchów, co daje średnio 30 tysięcy za każdego z nich. O takich samochodach się nie śni - takich samochodów po prostu się używa.

REKLAMA
REKLAMA