Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Toyota Aygo - Wiadomości

Informacje o samochodach Toyota Aygo: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Toyota Aygo, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Toyota Aygo. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Toyota Aygo

Nowa Toyota Aygo Wydarzenia 16 czerwca 2014, 09:59

Nowe Aygo z ulepszonym "wałbrzyskim" silnikiem

Produkowana od 2005 roku trzycylindrowa jednostka wreszcie doczekała się modernizacji. Jednak polski oddział Toyoty chwali się nie tylko restrukturyzacją serca małego Aygo. Wałbrzyski zakład został rozbudowany, przez co znalazło się więcej miejsc pracy.

Toyota Corolla Wydarzenia 15 grudnia 2010, 08:18

Toyoty z 2010 już tańsze

Od poniedziałku trwa promocja rocznika 2010 w salonach Toyoty. Promocja objęła w tym roku cztery modele: Aygo, Yarisa, Aurisa, oraz Corollę.

GRMN Wydarzenia 11 sierpnia 2010, 08:18

Tylnonapędowy hothatch na bazie Toyoty Aygo

Japoński producent pracuje nad bardzo ciekawym modelem - tylnonapędówką na bazie Aygo.

Milion aut z Kolina Wydarzenia 2 grudnia 2008, 12:46

Milion aut z Kolina

Fabryka Toyota Peugeot Citroen Automobile w czeskim Kolinie świętuje wyprodukowanie milionowego samochodu w swojej historii.

Odmłodzona Toyota Aygo Wydarzenia 11 listopada 2008, 10:55

Odmłodzona Toyota Aygo

Toyota Aygo to najpopularniejsze auto spośród trójki siostrzanych modeli wytwarzanych przez spółkę Toyota Peugeot Citroen Automobile w czeskim Kolinie.