Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Toyota Corolla - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Toyota Corolla. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Toyota Corolla. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Toyota Corolla

Toyota Corolla - pochwała klasyki Pierwsza jazda 21 września 2016, 15:49

Toyota Corolla - pochwała klasyki

Corolla 11. generacji przeszła kurację odświeżającą – lifting wnętrza i nadwozia. Sprawdzone silniki i konstrukcja pozostały bez zmian.

Test Toyota Corolla Test 16 kwietnia 2014, 10:57

Toyota Corolla: Urok prostoty

Zachowawcza linia nadwozia, silnik bez doładowania, dosyć surowe wnętrze i niemal absolutny brak elektroniki – prosty, obszerny i wygodny samochód dla ludzi, którzy ponad wszystko cenią święty spokój.

Używana Toyota Corolla: informacje, usterki, silniki Testy samochodów używanych 12 listopada 2013, 15:43

Używana Toyota Corolla: informacje, usterki, silniki

Chcesz jeździć i mieć z samochodem święty spokój? Żadnych niespodzianek, tylko tankowanie i przeglądy? Corolla dziewiątej generacji takimi zaletami potrafi przekonać do siebie nawet największych fanów niemieckich aut.

Toyota Corolla: sedan dla statecznych Pierwsza jazda 7 listopada 2013, 13:05

Toyota Corolla: sedan dla statecznych

Duża, wygodna, z zawieszeniem nastawionym na komfort – wymarzona dla rodzin z kilkuletnim stażem. Emocji nie wywołuje, ale przecież nie tego oczekują jej amatorzy.

Toyota, Corolla, Avensis Testy porównawcze 16 września 2010, 10:36

Toyota: Corolla kontra Avensis

Metki z ceną zdradzają ich przynależność: Corolli do aut cenowo przystępnych, Avensisa - do klasy średniej. Porównanie nietypowe, bo w ramach jednej marki.

Chevrolet Cruze, Skoda Octavia i Toyota Corolla Testy porównawcze 8 września 2009, 16:43

Chevrolet Cruze, Skoda Octavia i Toyota Corolla – jeszcze nie teraz

Zmiana warty? Nowicjuszom jest ciężko, bo zawsze muszą komuś coś udowodnić. W teście - nowiutki Chevrolet Cruze kontra Skoda Octavia i Toyota Corolla. Czy rozstawi je po kątach?

Toyota Corolla Verso Pierwsza jazda 2 sierpnia 2008, 21:14

Toyota Corolla Verso - Do dwóch razy sztuka

Nikłe zainteresowanie produkowaną od dwóch lat Corollą Verso zmusiło Toyotę do szybkiej zmiany modelu, tak by spodobał się wybrednym Europejczykom.

Test porównawczy Fiata Linea, Opela Astry i Toyoty Corolli Testy porównawcze 4 czerwca 2008, 12:26

Fiat Linea, Opel Astra i Toyota Corolla – Czas pakować walizki

W Europie Zachodniej już od dawna démodé; im dalej na wschód, tym większe mają wzięcie. W teście porównawczym trzy całkiem świeże sedany - Fiat Linea 1.4 T-Jet, Opel Astra 1.6 i Toyota Corolla 1.6.

Toyota Corolla Verso Test 11 maja 2008, 19:51

Toyota Corolla Verso - Ze sternikiem

Miały zachwycać pasażerów liczbą miejsc, przestrzenią, funkcjonalnością. Teraz konstruktorzy minivanów pomyśleli także o kierowcy. Test Toyoty Corolli Verso.

Test porównawczy Fiata Multipla, Seata Altea, Toyoty Corolli Verso i Hondy FR-V Testy porównawcze 3 maja 2008, 19:51

Multipla, Altea, Corolla Verso i FR-V - Pięć to za mało!

Kiedyś liczyła się moc i prędkość. Teraz nadchodzi moda na podróżowanie w liczniejszym towarzystwie. Dlatego porównaliśmy Fiata Multiplę, Seata Alteę, Toyotę Corollę Verso i Hondę FR-V.

STRONA 1 z 2