Toyota HiLux

Toyota HiLux uznawana za kolejny niezawodny model marki Toyota. Pierwszą generację Hiluxa pokazano w 1968 roku i od tamtej pory powstało 7 generacji tego modelu. Ostatnia jest produkowana od 2005 roku, a w 2011 przeszła facelifting. W Polsce Hilux jest dostępny tylko z silnikami diesla o pojemnościach 2.5 i 3.0, ale w USA są też wersje benzynowe. Specjalnie zmodyfikowana Toyota Hilux służy do wypraw na biegun północny.

Testy samochodów Toyota HiLux

Ranger, Gladiator, Hilux Porównanie 28 sierpnia 2021, 06:00

Ford Ranger Raptor, kontra Jeep Gladiator i Toyota Hilux: Nie sama pracą - TEST

Jeden rodzaj nadwozia, trzy różne charaktery. Zabieramy na asfalt i wertepy pick-upy – Forda Rangera Raptora, łączącego styl off-roadowy i sportowy, Jeepa Gladiatora, który w imieniu Ameryki ma coś do udowodnienia w Europie, oraz Toyotę Hilux, czyli samochód-legendę.

Porównanie Mitsubishi L200, Nissan Navara, Toyota  Hilux, Testy porównawcze 18 lipca 2006, 12:38

Pick me up

No i mamy nowe szaleństwo. W tym roku sprzedaż pick-upów wzrosła u nas o blisko 500%! Absolutny rekord. Spójrzmy z bliska na trzy czołowe na polskim rynku modele tej klasy - Mitsubishi L200, Nissana Navarę i Toyotę Hilux.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Toyota HiLux

Toyota Hilux GR Sport Wydarzenia 10 marca 2022, 16:50

Toyota Hilux GR Sport, czyli pick-up w duchu Dakaru

Toyota przyjmuje zamówienia na model Hilux GR Sport, który w tej wersji nawiązywać ma do sukcesów modelu w legendarnym Rajdzie Dakar. Cena przekracza ćwierć miliona złotych.

Toyota Hilux GR Sport Wydarzenia 5 stycznia 2022, 06:00

Toyota Hilux GR Sport – pick-up inspirowany rajdami

Toyota Hilux GR Sport to nowa, topowa wersja w gamie modelu Hilux. Pick-up zyskuje nie tylko elementy stylistyczne z logo GR, ale ma też zmienione zawieszenie.

Toyota Hilux Arctic Trucks Wydarzenia 9 sierpnia 2021, 06:00

Toyota Hilux Arctic Trucks w polskiej ofercie

Toyota Polska we współpracy z firmą Arctic Trucks wprowadza do oferty nową specjalną wersję Hiluxa, przygotowaną do jazdy w wymagającym terenie.