[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Toyota Land Cruiser - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Toyota Land Cruiser. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Toyota Land Cruiser. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser w Namibii Pierwsza jazda 17 lutego 2018, 20:07

Toyota Land Cruiser w Namibii

Toyota Land Cruiser to jedna z ostatnich prawdziwych „terenówek”. Na afrykańskich bezdrożach sprawdzamy co się zmieniło w wersji po face liftingu.

Toyota Land Cruiser V8 Limited - król dżungli Pierwsza jazda 14 lutego 2017, 14:58

Toyota Land Cruiser V8 Limited - król dżungli

Nieważne czy jest w miejskiej, czy w prawdziwej dżungli – Toyota Land Cruiser poradzi sobie w każdych warunkach.

Test Toyoty Land Cruiser Test 12 grudnia 2014, 12:41

Toyota Land Cruiser: Trochę inny SUV

Toyota Land Cruiser otrzymała w prezencie firmowy chip, podnoszący mod 3-litrowego diesla do 225 KM. I to bez utraty gwarancji. To wciąż jednak nie jest bulwarówka.

Toyota Land Cruiser 120 Testy samochodów używanych 25 listopada 2014, 12:47

Używana Toyota Land Cruiser 120: Co warto wiedzieć przed kupnem?

Chcesz kupić prawdziwą terenówkę, ale zarazem luksusowy i wygodny wóz na dalekie trasy? Powinieneś zainteresować się Toyotą Land Cruiser 120. Nie jest tania, ale za to niezawodna.

Toyota Land Cruiser 150 Pierwsza jazda 24 marca 2014, 09:53

Toyota Land Cruiser 150: Na wyryp

Toyota Land Cruiser 150 przeszła drobną operację plastyczną. Wyładniała, ale też zmężniała. W przeciwieństwie do całej masy konkurentów – kocha bezdroża i brzydzi się gładkim jak stół asfaltem.

Toyota, Land Cruiser Test 8 czerwca 2010, 10:09

Toyota Land Cruiser 150 – jazda kontrolowana

Nowa Toyota Land Cruiser, chociaż potrafi sama przyspieszać i hamować, na zwykłych drogach nie czuje się najlepiej. Jej świat zaczyna się tam, gdzie kończą się możliwości innych samochodów.

Toyota Land Cruiser V8 Test 10 lipca 2008, 15:12

Toyota Land Cruiser V8 – Waga ciężka

Siedzisz na wysokości pierwszego piętra, wciskasz gaz i nic cię nie obchodzi. W teście - Toyota Land Cruiser V8 z nowym, 4,5-litrowym, 286-konnym turbodieslem pod maską. Czyżby najbardziej uniwersalny samochód świata?

Toyota Land Cruiser V8 Pierwsza jazda 27 lutego 2008, 12:27

Toyota Land Cruiser V8 – Teoria

Ma umieć wszystko i jeszcze trochę. To prawdopodobnie motto konstruktorów Toyoty Land Cruiser V8 - samochodu, który w ciągu kilkudziesięciu lat z gołej, surowej terenówki zamienił się w luksusowy pojazd do wszystkiego.

Auta koreańskie Testy porównawcze 25 lutego 2008, 10:54

SsangYong Rexton kontra Toyota Land Cruiser

Mocą raczej nie imponują, ale z racji wielkości i konstrukcji mogą bardzo dużo, i niekoniecznie tylko w terenie - oto ostatnia para przeciwników w naszym pojedynku: SsangYong Rexton II i Toyota Land Cruiser 120.

REKLAMA
REKLAMA