Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Toyota Prius - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Toyota Prius: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Toyota Prius

Toyota Prius Plug-In

Toyota Prius plug-in - 5 najciekawszych faktów (10)

Do gamy hybrydowych Toyoty dołączył właśnie nowy Prius Plug-in, który ma nową konstrukcję i wyróżnia się stylistyką. A do tego samochód teraz w trybie elektrycznym może osiągać prędkość maksymalną 135 km/h.

Toyota Prius IV

Toyota Prius IV - Targi Frankfurt 2015 (6)

Toyota Prius to pierwsza, masowo produkowana hybryda na świecie. We Frankfurcie debiutuje już czwarta generacja. Stylistyka - mocno kontrowersyjna, ale naszym zdaniem i tak będzie hit.

Toyota Prius+ : Hybrydowy van debiutuje w Polsce

Toyota Prius+ : Hybrydowy van debiutuje w Polsce (3)

Toyota Prius+ do tej pory była obca polskim klientom japońskiego koncernu. Teraz jednak wjeżdża do naszych dealerów z nową, odświeżoną "buzią". 

Prius

Ofensywa hybryd Toyoty (3)

Na razie powoli zdobywają klientów (wyjątkiem Yaris Hybrid), ale obniżki cen to dobry sposób by zmienić ten stan rzeczy.