Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Toyota RAV 4 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Toyota RAV 4: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Toyota RAV 4

Toyota RAV4 Hybrid - debiut po czasie

Toyota RAV4 Hybrid - debiut po czasie (19)

Czwarta generacja Toyoty RAV4 po trzech latach obecności na rynku doczekała się wersji hybrydowej. Przy okazji zmieniło się kilka detali.

Toyota RAV4 i Volvo XC90 – zmiana miejsc

Toyota RAV4 i Volvo XC90 – zmiana miejsc (2)

Toyota i Volvo zafundowały klientom nieoczekiwaną zmianę miejsc. Odświeżony RAV4 z napędem hybrydowym chce pokazać, że jest tak dopracowany jak SUV-y marek premium, a luksusowe XC90, że potrafi być oszczędniejsze niż hybrydy Toyoty.

Kia Sportage III

Używane - Toyota RAV4 czy Kia Sportage? (11)

Modę na SUV-y zaczęła Toyota RAV4 ponad 20 lat temu. Dzisiaj mamy już czwartą generację tego modelu. W pojedynku aut używanych – RAV4 nr 3 kontra trzecia, aktualna Kia Sportage.

Rajdowa Toyota RAV4

Toyota RAV4 Rally Car (3)

Toyota ujawniła rajdówkę opartą na SUV-ie RAV4. Za jej kółkiem zasiądzie Ryan Millen, który wystartuje m.in. w rajdach Idaho Rally, the Prescott Rally i the Mt Hood Rally.

Toyota RAV4 po faceliftingu: Teraz hybrydowa

Toyota RAV4 po faceliftingu: Teraz hybrydowa (4)

Toyota RAV4 zapożyczyła zespół napędowy od Lexusa NX300h i stała się hybrydą. Dostała też nową "twarz", podobną do Aurisa i Avensisa. 

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki

Używane auta 4x4: 6 propozycji na wszędołaza z drugiej ręki (10)

Jeśli szukasz auta z napędem na cztery koła, a twoje fundusze to tylko połowa tego, co zazwyczaj producenci życzą sobie za samochody tego typu, poszukaj na rynku wtórnym. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oto kilka ciekawych propozycji. 

Toyotą RAV4 po Grecji

RAV4 po Grecji: W podróży na luzie (11)

Słońce, morze, przyroda, ludzie, zabytki kultury, kuchnia, wino – wyliczać można dalej. Lista ultraciekawych powodów do podróży przez Grecję jest długa jak książka telefoniczna. Podróży jedynie słusznej – samochodem, a mianowicie Toyotą RAV4.  

Toyota RAV4 2.0 Test Pierwsza Jazda

Toyota RAV4 - mniejszy lepszy (6)

Wygodny w trasie, sprawny w terenie – RAV 4 to naprawdę wszechstronnie utalentowany samochód.

Toyota RAV4: zmiany na 2014 rok

Toyota RAV4: zmiany na 2014 rok (17)

Pod koniec roku Toyota prezentuje "ravkę" delikatnie odświeżoną - wkrótce w europejskich salonach.

STRONA 1 z 2