REKLAMA

Toyota Yaris - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Toyota Yaris: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Toyota Yaris

Toyota Yaris

Toyota Yaris: Materiał na lidera - TEST (15)

Wygląda na to, że wkrótce na ulicach zaroi się od małych Toyot ze znaczkiem Yaris. Warto więc zaprosić całkiem nowy i tak ważny rynkowo model na szczegółowy test – oto topowa, hybrydowa wersja o mocy 116 KM.

Toyota Yaris

Używana Toyota Yaris (2011-2019) - Dostępna w wersji hybrydowej (14)

Toyota Yaris to jeden z najbardziej niezawodnych małych samochodów. Zwraca uwagę wyglądem i jest niedrogi w eksploatacji.

 

maluchy

Używane Citroen C3, Fiat Punto, Skoda Fabia, Suzuki Swift i Toyota Yaris: Wytrwałe maluchy (30)

Małe auta to nadal spory fragment rynku motoryzacyjnego. I nie tylko ze względu na ceny. To modele praktyczne, gabarytami prawie dorównały autom klasy Golfa sprzed 30 lat i są nawet bardziej przestronne wewnątrz. Sprawdzamy z czym się wiąże posiadanie Citroena C3, Fiata Punto, Skody Fabii, Suzuki Swifta i Toyoty Yaris.

Toyota GR Yaris

Toyota GR Yaris – aut jeszcze nie ma, a połowa wyprzedana (7)

Sprzedaż Toyoty GR Yaris ruszyła na początku maja, a już wiadomo, że połowa puli przyznanej dla Polski została wyprzedana na pniu. Pomimo niemałej przecież ceny.

Toyota GR Yaris

Toyota GR Yaris – znamy polskie ceny hot-hatcha (3)

Toyota GR Yaris 4 maja wchodzi do sprzedaży. Znamy już ceny tego najbardziej wyczekiwanego hot-hatcha ostatnich miesięcy. Tanio nie będzie, ale... to było do przewidzenia.

Toyota Yaris

Nowa Toyota Yaris – droższa niż Fiat Tipo (8)

Nowa generacja Toyoty Yaris wchodzi do sprzedaży w Polsce. Auto kosztuje o 900 złotych więcej, niż kompaktowy Fiat Tipo w bazowej wersji.

Toyota Yaris WRC w Rajdzie Szwecji 2020

Rajd Szwecji dla Elfyna Evansa i Toyoty (3)

Druga runda tegorocznych rajdowych mistrzostw świata WRC, Rajd Szwecji, w bardzo kompaktowym wydaniu, padła łupem Elfyna Evansa w Toyocie Yaris WRC.

Toyota GR Yaris na trasie Rajdu Szwecji

Nowa Toyota GR Yaris na trasie Rajdu Szwecji (3)

Zaprezentowany niedawno japoński hot-hatch segmentu B Toyota GR Yaris debiutuje w akcji na trasie trwającego właśnie Rajdu Szwecji.

Toyota GR Yaris w Polsce

Pierwsza Toyota GR Yaris już w Polsce (3)

Toyota GR Yaris to najnowszy hot-hatch segmentu B. Pierwszy egzemplarz dotarł już do Polski, tuż po swojej światowej premierze.

REKLAMA
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA