Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Toyota Yaris - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Toyota Yaris: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Toyota Yaris

Toyota Yaris

Toyota Yaris - ponad 900 nowych podzespołów (4)

Japończycy po raz kolejny zmodyfikowali Yarisa i tym razem zmian jest jeszcze więcej. Oto coś więcej niż tylko zwykły face lifting.

Toyota Yaris

Toyota Yaris WRC - oto rajdówka z Japonii (5)

Producent z kraju Kwitnącej Wiśni pokazał światu swoje auto rajdowe, zbudowane na bazie Toyoty Yaris. Japoński producent powraca do WRC po 17 latach.

Pierwsza Jazda Toyota Yaris

Toyota Yaris: Mała i dojrzała (6)

Toyota Yaris po faceliftingu jest odważniejsza na zewnątrz i bardziej dopracowana w środku. Zabieg odmładzający Yarisa okazał się najdroższy w historii Toyoty.

Toyota Yaris test długodystansowy

Toyota Yaris: Wóz pancerny - koniec testu (9)

50 tysięcy kilometrów, 8,5 miesiąca, 3 obowiązkowe przeglądy i żadnej usterki. Tak w telegraficznym skrócie można podsumować test długodystansowy Toyoty Yaris.  

Toyota Yaris test długodystansowy

Toyota Yaris: Na półmetku (11)

Nasza testowa Toyota Yaris zrobiła już prawie 30 000 km. Jak dotąd nie mieliśmy żadnych poważniejszych awarii, ale niestety spotkała nas niemiła niespodzianka. Więcej w tekście.

Test długodystansowy Toyota Yaris

Toyota Yaris: Smak nowego - początek testu (7)

Yaris to kolejna – po Avensisach i Aurisie – Toyota, która w maratonie na dystansie 50 000 km ma zamiar dowieść, że auta japońskie są absolutnie niezawodne. Jak dotąd, blamażu nie było.

Hybryda na ostro: Toyota Yaris Hybrid-R Concept

Hybryda na ostro: Toyota Yaris Hybrid-R Concept (12)

Toyota już za kilka dni przedstawi światu oficjalnie swoją najostrzejszą hybrydę - mały Yaris generuje przeszło 400 koni mechanicznych.

Toyota Yaris Hybrid-R Concept: ponad 400 koni pod maską!

Toyota Yaris Hybrid-R Concept: ponad 400 koni pod maską! (2)

We Frankfurcie Toyota pokaże hybrydowego Yarisa, który dzięki silnikowi benzynowemu i dwóm elektrycznym osiągać będzie ponad 400 KM!

Toyota Yaris

Wyprzedaż Toyoty Yaris z rocznika 2012 (4)

W ramach wyprzedaży rocznika 2012 na klientów czekają egzemplarze modelu Toyota Yaris.

STRONA 1 z 2