[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Toyota Yaris - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Toyota Yaris: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Toyota Yaris

Toyota Yaris WRC w Rajdzie Szwecji 2020

Rajd Szwecji dla Elfyna Evansa i Toyoty (3)

Druga runda tegorocznych rajdowych mistrzostw świata WRC, Rajd Szwecji, w bardzo kompaktowym wydaniu, padła łupem Elfyna Evansa w Toyocie Yaris WRC.

Toyota GR Yaris na trasie Rajdu Szwecji

Nowa Toyota GR Yaris na trasie Rajdu Szwecji (3)

Zaprezentowany niedawno japoński hot-hatch segmentu B Toyota GR Yaris debiutuje w akcji na trasie trwającego właśnie Rajdu Szwecji.

Toyota GR Yaris w Polsce

Pierwsza Toyota GR Yaris już w Polsce (3)

Toyota GR Yaris to najnowszy hot-hatch segmentu B. Pierwszy egzemplarz dotarł już do Polski, tuż po swojej światowej premierze.

Toyota GR Yaris

Toyota GR Yaris. Premiera hot-hatcha (4)

Toyota GR Yaris rusza na podbój segmentu hot-hatchy segmentu B. Ma duży zapas mocy, napęd czterech kół i bardzo rasowy wygląd.

Toyota GR Yaris

Toyota GR Yaris. Znamy dane techniczne (3)

Toyota GR Yaris to samochód, który już 10 stycznia ujrzy światło dzienne i namierza na rynku hot-hatchy segmentu B. Co już o nim wiemy?

Toyota GR Yaris

Toyota GR Yaris. Hot hatch inspirowany WRC (3)

Toyota GR Yaris to sportowa odmiana nowej generacji Yarisa. Auto zadebiutuje 10 stycznia w Tokio. Co o nim wiemy już teraz?

Ott Tanak i Martin Jarveoja - mistrzowie WRC 2019

Ott Tanak rajdowym mistrzem świata WRC (2)

Estoński kierowca zespołu Toyoty Ott Tanak został rajdowym mistrzem świata, przerywając 6-letnią passę Sebastiena Ogiera.

Toyota Yaris czwartej generacji

Nowa Toyota Yaris. Zdjęcia i dane techniczne (5)

Toyota Yaris czwartej generacji ujrzała światło dzienne i od razu wzbudziła skrajne emocje. Auto ma nowy design, platformę, napęd i systemy bezpieczeństwa.

Toyota Yaris GR Sport

Toyota Yaris GR Sport. Znamy cenę (2)

Toyota Yaris GR Sport, nowy model inspirowany sportowym Yarisem GRMN, jest już dostępna w salonach Toyoty.

REKLAMA
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA