[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Toyota Yaris - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Toyota Yaris. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Toyota Yaris. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Toyota Yaris

Toyota Yaris - nie zmieniać dobrego Pierwsza jazda 6 września 2017, 13:15

Toyota Yaris - nie zmieniać dobrego

Zamiast zaprezentować Yarisa nowej generacji, Toyota przeprowadziła jego drugi face lifting. Bo po co zmieniać auto, które świetnie się sprzedaje?

Toyota Yaris Pierwsza jazda 26 czerwca 2017, 09:49

Toyota Yaris po liftingu - co się zmieniło

Zamiast zaprezentować Yarisa nowej generacji, Toyota przeprowadziła jego drugi face lifting. Bo po co zmieniać auto, które świetnie się sprzedaje?

Volkswagen Golf VI Testy samochodów używanych 14 lutego 2015, 10:00

Używane alternatywy Golfa VI do 40 tys.

Chcesz kupić używane auto za 40 tys., ale absolutnie nie chcesz Golfa? Zobacz siedem naszych alternatywnych propozycji aut używanych.

Używana Toyota Yaris Testy samochodów używanych 15 października 2014, 09:28

Używana Toyota Yaris: Rzadko się psuje

Jeśli interesuje Cię małe, miejskie niezawodne auto, powinieneś zwrócić uwagę na używaną Toyotę Yaris. Omijaj jedynie diesle i automatyczne skrzynie MM.

Pierwsza Jazda Toyota Yaris Pierwsza jazda 15 września 2014, 13:00

Toyota Yaris: Mała i dojrzała

Toyota Yaris po faceliftingu jest odważniejsza na zewnątrz i bardziej dopracowana w środku. Zabieg odmładzający Yarisa okazał się najdroższy w historii Toyoty.

Toyota Yaris test długodystansowy Testy długodystansowe 18 lutego 2014, 12:19

Toyota Yaris: Wóz pancerny - koniec testu

50 tysięcy kilometrów, 8,5 miesiąca, 3 obowiązkowe przeglądy i żadnej usterki. Tak w telegraficznym skrócie można podsumować test długodystansowy Toyoty Yaris.  

Toyota Yaris test długodystansowy Testy długodystansowe 7 października 2013, 11:28

Toyota Yaris: Na półmetku

Nasza testowa Toyota Yaris zrobiła już prawie 30 000 km. Jak dotąd nie mieliśmy żadnych poważniejszych awarii, ale niestety spotkała nas niemiła niespodzianka. Więcej w tekście.

Test długodystansowy Toyota Yaris Testy długodystansowe 3 czerwca 2013, 13:26

Toyota Yaris: Smak nowego - początek testu

Yaris to kolejna – po Avensisach i Aurisie – Toyota, która w maratonie na dystansie 50 000 km ma zamiar dowieść, że auta japońskie są absolutnie niezawodne. Jak dotąd, blamażu nie było.

Toyota Yaris HSD Test 19 października 2012, 09:37

Toyota Yaris Hybrid 100 - kup sobie spokój

Sprytnie wymyślone. Zakup hybrydowego Yarisa trzeba potraktować jako inwestycję. Przy kasie złapiesz się za głowę, ale potem – przez kolejne lata – będziesz cieszyć się tym, że zaoszczędziłeś. I nie o wydatkach na paliwo tutaj mowa.

Toyota Yaris Hybrid 100 Pierwsza jazda 10 sierpnia 2012, 10:04

Toyota Yaris Hybrid 100 – długo i tanio

Hybryda czy diesel? Toyota chce przekonać polskich klientów do inwestycji w hybrydy. Kusi ceną, gwarancją i niskimi kosztami eksploatacji. Czy takie auto jest grzechu warte?

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA