Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volkswagen Caddy - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volkswagen Caddy: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volkswagen Caddy

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: VW Caddy Maxi

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: VW Caddy Maxi (6)

Na Targach w Genewie Volkswagen przedstawia gruntownie odświeżonego Volkswagena Caddy Maxi.

Volkswagen Caddy: 4. generacja w natarciu

Volkswagen Caddy: 4. generacja w natarciu (5)

Choć trudno uznać Volkswagena Caddy za najważniejsze auto tego koncernu to jednak znalazło 1,5 miliona nabywców od początku swojej produkcji. Debiutująca, 4 generacja, musi być na tyle dobra, żeby podtrzymać tę passę. 

Test porównawczy Ford Tourneo Connect, Mercedes Citan, Volkswagen Caddy

Ford Tourneo Connect, Mercedes Citan, VW Caddy (17)

Widzisz pudełkowatego kombivana, myślisz – auto dostawcze. Błąd, kombivan to wygodne auto rodzinne, a czasami lepsze niż tradycyjne kombi. Sprawdzamy to na przykładzie Forda Tourneo Connect, Mercedesa Citan i Volkswagena Caddy. 

Porównanie siedmiu siedmiomiejscowych vanów

Dacia, Fiat, Kia, Opel i inni: porównanie 7 vanów (15)

Przed Wami test i porównanie vanów. Siedem 7-miejscowych aut, które mają wygodnie przewieźć liczną rodzinę. Sprawdzamy jak się prezentują, jak są wykonane oraz jak jeżdżą i czy robią to bezpiecznie.