REKLAMA

Volkswagen - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Volkswagen: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Volkswagen

Volkswagen Tiguan R 2020

Volkswagen Tiguan R. Ile kosztuje rasowy SUV? (8)

Volkswagen Tiguan debiutuje w topowej, sportowej wersji R. Napęd na cztery koła, wektorowanie momentu obrotowego i wiele sportowych dodatków oraz moc 320 KM kosztują sporo. Co dostaniemy w zamian?

VW Golf R

Volkswagen Golf R: zabawa zaczyna się od 200 tys. zł (10)

Volkswagen podał cenę topowego Golfa R. Za rasowe 320 KM, przenoszone na cztery koła, trzeba słono zapłacić. W zamian dostajemy jednak dwa w jednym – świetną zabawkę na tor i auto na co dzień.

VW Golf GTI

VW Golf GTI: Prawie klasycznie - TEST (16)

VW Golfa GTI ósmej generacji wyposażono w tzw. menedżera dynamiki jazdy. Sprawdzamy, jak nowy model spisuje się pod jego kierownictwem i jak na właściwości jezdne wpłynęła elektronika.

Volkswagen Touareg ze zdalnym parkowaniem

Volkswagen Touareg z trybem zdalnego parkowania (5)

Volkswagen Touareg został wyposażony w system automatycznego wjazdu i wyjazdu z miejsca parkowania. Manewr ten wykonuje zdalnie, kontrolowany przez kierowcę za pośrednictwem smartfona.

Emisja CO2

Handel emisjami CO2 - Kto z kim współpracuje, żeby uniknąć kar za emisję dwutlenku węgla (2)

Coraz więcej firm samochodowych zapowiada zamiar odkupienia od swoich konkurentów certyfikatów, które umożliwią im spełnienie wymagań dotyczących emisji CO2. Niektóre marki są pod tym względem wyjątkowo aktywne.

samochody elektryczne

Najtańsze elektryczne samochody na polskim rynku (12)

Jak grzyby po deszczu na rynku wyrastają nowe auta z napędem elektrycznym – za które z nich trzeba zapłacić najmniej? Nasz ranking najtańszych samochodów elektrycznych na polskim rynku.

VW Touareg

Volkswagen Touareg V8 TDI: Chodzi o silnik - TEST (10)

Turbodiesel, osiem cylindrów, wysoka moc i jeszcze wyższy moment obrotowy. V8 TDI w Volkswagenie Touaregu to znakomity przykład, jak sam silnik może sprawić, że dobre auto staje się wybitne.

VW Golf R

Volkswagen Golf R – Zmienia charakter (16)

Na rynek wchodzi najmocniejsza wersja Golfa z oznaczeniem R. Ma pod maską dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 320 KM, ale najważniejszą nowością jest napęd 4x4, który likwidując nielubianą podsterowność zmienia charakter VW Golfa R.

Volkswagen Golf Variant 2020

Volkswagen Golf Variant i Golf Alltrack – premiera (14)

Volkswagen rozszerza gamę modelową Golfa o kolejne odmiany. Tym razem chodzi o rodzinnego Golfa Variant i uterenowionego Golfa Alltrack.

REKLAMA
1 2 3 ... 43
STRONA 1 z 43
REKLAMA