Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volkswagen Golf - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volkswagen Golf: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volkswagen Golf

VW Golf GTI TCR

VW Golf GTI TCR - na tor, wszyscy na tor! (3)

Jeśli masz odpowiednią ilość pieniędzy, to możesz go zamówić, zabrać na tor i ścigać się nim. Ludzie z Wolfsburgu pokazali najnowszego Golfa GTI TCR.

Volkswagen Golf po face lifting - zmiany z przodu

Volkswagen Golf VII face lifting – najważniejsze zmiany (5)

Każdy lifting Golfa jest dla jego stylistów wyzwaniem. Chcą coś zmienić, ale nie powinni wprowadzać stylistycznej rewolucji. Odświeżony kompakt Volkswagena zewnętrznie zmienił się więc tylko nieznacznie.

Golf 2017

VW Golf face lifting - teraz z pakietem R-Line (6)

Volkswagen przygotował pakiet stylistyczny R-Line dla odświeżonego Golfa VII. Samochód z nowymi dodatkami wyglądem przypomina sportowe odmiany GTI oraz R.

VW Golf 2017

VW Golf - oto lifting! (18)

Być może jest to najważniejsza premiera br. Volkswagen pokazał Golfa VII po face liftingu. Nowy silnik 1.5 TSI i sterowanie gestami – to najważniejsze nowości.

Volkswagen e-Golf - Golf z prądem

Volkswagen e-Golf - Golf z prądem (9)

Tylko kilka detali różni e-Golfa od Golfa z silnikiem spalinowym. Wnętrze i bagażnik obydwa auta mają tak samo przestronne. e-Golf nie ma rury wydechowej, a pod klapką wlewu paliwa zamiast pistoletu do tankowania znajduje się gniazdo, do którego podłącza się ładowarkę. 

VW Golf GTI Clubsport S

VW Golf GTI Clubsport S najszybszym hatchbackiem na Nurburgringu (7)

Volkswagen potrzebuje jakiegoś spektakularnego osiągnięcia, żeby nieco podnieść się po aferze "Dieselgate". Chyba rekord toru Nurburgring dla aut przednionapędowych wystarczy.

VW Golf GTI CTR

VW Golf GTI CTR - najlepszy Golf ever! (3)

Z okazji 40-lecia Golfa GTI, Volkswagen wypuścił specjalną wersję tego modelu oznaczoną jako CTR. Oprócz obłędnego wyglądu, mamy do dyspozycji 330 KM.

VW Golf przejdzie facelifting?

VW Golf przejdzie facelifting? (10)

Ciekawe wieści płyną do nas z Niemiec. Okazuje się, że VW wprowadzi facelifting Golfa już w marcu tego roku, podczas salonu w Genewie. Czego możemy się spodziewać?

VW Golf Alltrack

VW Golf Alltrack - na przełaj (10)

Kiedyś Golfa Varianta czyli kombi mogłeś mieć tylko w zwykłej odmianie. Niedawno dołączyły do niej też sportowe R-ki, GTD oraz uterenowiona Alltrack. Mieliśmy okazję sprawdzić tą ostatnią.

1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7