Volkswagen ID.4

Volkswagen ID.4

Testy samochodów Volkswagen ID.4

Skoda Enyaq_VW ID4 Testy porównawcze 30 października 2021, 06:00

Skoda Enyaq vs Volkswagen ID.4: Zwycięzca jest tylko jeden - TEST

Imperium kontratakuje, czyli koncern Volkswagen na serio zabrał się za produkcję aut elektrycznych. Tylko która z jego popularnych marek wypada pod tym względem lepiej? Sprawdzamy, porównując Skodę Enyaq i Volkswagena ID.4. Chociaż obydwa auta mają takie same rozwiązania techniczne, to zwycięzcą w teście może być tylko jedno z nich.

VW ID.4 Test 2 września 2021, 11:00

Volkswagen ID.4: Garbus nowej ery - TEST

Pojawia się równolegle z innymi elektrycznymi modelami koncernu VW. I dlatego jego debiut nie jest tak głośny, jak to było w wypadku ID.3. Jednak to właśnie on rozpoczyna dla Volkswagena nowe czasy. Jak dobry jest VW ID.4? Odpowiedź w teście.

VW ID4 Pierwsza jazda 3 kwietnia 2021, 14:00

VW ID.4: Znak czasu - TEST

ID.4 to drugi elektryczny model Volkswagena wchodzący do sprzedaży. Ma mocny silnik, bogate wyposażenie, zasięg do 520 km i... wysoką cenę.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Volkswagen ID.4

crash-test Technika 21 listopada 2021, 06:00

Wielki Crash-test samochodów elektrycznych

Crash-testy sześciu modeli elektrycznych. Czy elektryki zapewniają taką samą ochronę pasażerów i pieszych jak auta spalinowe, a konstrukcja chroniąca akumulatory jest trwała? Przedstawiamy wyniki testów zderzeniowych Euro NCAP.

Tesla Model Y vs Volkswagen ID.6 CROZZ Wydarzenia 12 października 2021, 13:17

Tesla Model Y kontra Volkswagen ID.6 – test zderzeniowy

Zderzenie czołowe dwóch samochodów elektrycznych, Tesli Model Y oraz Volkswagena ID.6 CROZZ, przeprowadzili chińscy badacze. Oto efekty tego – nomen omen – elektryzującego testu.

Volkswagen zdalnie aktualizuje modele ID. Wydarzenia 27 września 2021, 13:51

Volkswagen zdalnie aktualizuje modele ID. Wiemy, co nowego

Od teraz wszystkie modele z rodziny ID. będą otrzymywać regularne aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem mobilnego transferu danych. Ma się to odbywać raz na kwartał.