Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volkswagen Jetta - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Volkswagen Jetta. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Volkswagen Jetta. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta: Kompaktowy sedan po faceliftingu Pierwsza jazda 24 maja 2015, 14:10

Volkswagen Jetta: Kompaktowy sedan po faceliftingu

Volkswagen Jetta trochę odmłodniała, ale po dokładnym zbadaniu sprawy jasne jest, że facelifting wszystkiego nie załatwi. I do tego ta cena...

Mitsubishi, Lancer, Volkswagen, Jetta Testy porównawcze 15 lipca 2011, 08:31

Mitsubishi Lancer, Volkswagen Jetta – sedan kontra sedan

Zbliżone wymiary, silniki o podobnej mocy, takie same ceny - co wybrać: Niemca czy Japończyka?

Volkswagen Jetta Test 31 maja 2011, 09:46

Test czytelników – Volkswagen Jetta

Na odwieczne w motoryzacji pytanie „hatchback czy sedan?" swoją odpowiedź zaproponował Volkswagen. Nowa Jetta faktycznie na urodę narzekać nie może i wygląda „prawie jak Passat".

Volkswagen Jetta Pierwsza jazda 17 kwietnia 2011, 17:20

Volkswagen Jetta – elegancka odmiana Golfa

Jetta już nie chce być Golfem z doczepionym kufrem. Wyrasta na mocną indywidualność, jakimi są Eos, Tiguan czy Passat CC.

Test porównawczy VW Jetty i Seata Toledo Testy porównawcze 22 lipca 2008, 08:50

Wolfsburg brothers – VW Jetta i Seat Toledo

Gdyby ktoś zapomniał, kto kogo kupił - Volkswagen Seata, czy Seat Volkswagena - to porównanie VW Jetty 2.0 TDi z Seatem Toledo 2.0 TDi natychmiast odświeży mu pamięć.

Volkswagen Jetta Pierwsza jazda 17 października 2005, 13:02

Powrót Jetty

Golf piątej generacji doczekał się wersji sedan. Volkswagen wrócił do korzeni i obdarzył kompaktową limuzynę imieniem Jetta. Co ciekawe, jest to kolejny model VW trafiający do Europy z Ameryki Łacińskiej - tym razem z Meksyku.