Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volkswagen Passat - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Volkswagen Passat: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Volkswagen Passat

VW Passat - tak może wyglądać Passat po face liftingu

VW Passat - tak może wyglądać Passat po face liftingu (2)

Dwa lata temu na targach Paryż Motor Show zadebiutował VW Passat B8. Przed tegoroczną edycją francuskiego salonu sprawdzamy, czy VW szykuje face lifting Passata B8. Zobacz, jak może wyglądać odświeżony VW Passat B8.

Opel Astra IV

Najpopularniejsze auta używane - polecamy najlepsze silniki (5)

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale fakty są takie, że Polacy kochają niemieckie samochody. Poniżej przedstawiamy modele aut najczęściej wyszukiwane na największym portalu ogłoszeniowym – otomoto.pl. Spośród nich wybraliśmy pięć, w wieku do 7 lat.

Skoda Superb i VW Passat

Skoda Superb i VW Passat - na innym kursie (18)

Skoda Superb i VW Passat rywalizują w trudnym segmencie. Klienci w tej klasie są wymagający, a sedany z jednego koncernu spełniają te oczekiwania w różny sposób. Który z nich jest lepszy? Na to pytanie odpowiada test z silnikami 2.0 TSI 220 KM.

Volkswagen Passat Alltrack

Pierwsze wrażenia z jazd VW Passatem Alltrack (20)

Jesteśmy po pierwszych jazdach "uterenowionym" Volkswagenem Passatem Alltrack. Trwa moda na podniesione kombi, więc taka wersja Passata jest obowiązkowa. Zobacz, na co zwróciliśmy uwagi podczas pierwszego kontaktu z tym autem.

Volkswagen Passat Variant GTE

Volkswagen Passat GTE: Pierwsze wrażenia (6)

Volkswagen Passat GTE to pierwsza hybryda w historii tego popularnego modelu. Na jego premierze sprawdzamy, jak jeździ ekologiczna odmiana. Czytaj, pierwsze wrażenia z jazdy.

Volkswagen Passat GTE

Volkswagen Passat GTE: Pierwszy raz w hybrydzie (11)

Po hybrydowym Golfie przyszła pora na większego Passata. Volkswagen Passat GTE występuje w wersji sedan oraz kombi. Na rynku pojawi się jesienią.

VW Passat Drift Tanner Foust

VW Passat Drift Tanner Foust | film (9)

VW Passat kojarzy się raczej z autem służbowym lub rodzinnym kombi, ale nie z pojazdem do driftingu. Ale właśnie takim, 900-konnym monstrum amerykański drifter będzie ścigał w Formula Drift.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: VW Passat Alltrack

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: VW Passat Alltrack | galeria (8)

Alltrack to już druga generacja uterenowionego Passata. VW Passat Alltrack ma o 27,5 mm większy prześwit i napęd 4x4.

Nowy Volkswagen Passat Alltrack

Targi Samochodowe Genewa 2015: Volkswagen Passat Alltrack (8)

Volkswagen Passat B8 niedawno pojawił się na rynku. Teraz dołącza do niego uterenowiona odmiana Alltrack.

1 2 3
STRONA 1 z 3