Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volkswagen Passat - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Volkswagen Passat. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Volkswagen Passat. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Volkswagen Passat

Opel Astra IV Testy samochodów używanych 8 sierpnia 2016, 09:02

Najpopularniejsze auta używane - polecamy najlepsze silniki

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale fakty są takie, że Polacy kochają niemieckie samochody. Poniżej przedstawiamy modele aut najczęściej wyszukiwane na największym portalu ogłoszeniowym – otomoto.pl. Spośród nich wybraliśmy pięć, w wieku do 7 lat.

Skoda Superb i VW Passat Testy porównawcze 7 kwietnia 2016, 09:00

Skoda Superb i VW Passat - na innym kursie

Skoda Superb i VW Passat rywalizują w trudnym segmencie. Klienci w tej klasie są wymagający, a sedany z jednego koncernu spełniają te oczekiwania w różny sposób. Który z nich jest lepszy? Na to pytanie odpowiada test z silnikami 2.0 TSI 220 KM.

Volkswagen Passat Variant: Znowu lepszy Test 16 marca 2015, 08:19

Volkswagen Passat Variant: Znowu lepszy

Najnowsze wcielenie Volkswagena Passata prawdopodobnie znów będzie wyznaczało reguły w swojej klasie. Choć wyglądem przypomina swojego poprzednika to jest od niego lepszy pod każdym względem. 

VW Passat B8 Pierwsza jazda 8 grudnia 2014, 09:53

Volkswagen Passat: Wzór metra

VW Passat to jedna z najważniejszych premier motoryzacyjnych tego roku. Mieliśmy okazję przejechać się tą "premierą". Jedno możemy powiedzieć na pewno - konkurencja ma się czego bać!

VW Passat Testy samochodów używanych 5 listopada 2014, 14:59

Awarie i usterki: VW Golf i Passat

W Polsce jeżdżą ich miliony. Nie są one jednak tak niezawodne jak twierdzi większość. Przedstawiamy najczęstsze usterki w Golfach IV, V, VI oraz Passatach B5 i B6, wraz z kosztami ich usunięcia. 

VW Passat Variant Testy samochodów używanych 3 października 2014, 09:25

Używane 10 modeli, których nie warto kupować

Których aut nie warto kupować? Przedstawiamy listę dziesięciu modeli, które lepiej omijać z daleka. Przeczytaj, zanim kupisz.

Używane: VW Passat czy Ford Mondeo Testy samochodów używanych 20 marca 2014, 09:51

Używane: VW Passat czy Ford Mondeo?

W testach i porównaniach nowych aut pojawiają się u nas kilka razy w roku. Ford Mondeo kontra VW Passat, tym razem na ringu aut używanych.

Test porównawczy VW Passat Alltrack i Honda CR-V Testy porównawcze 17 marca 2014, 09:20

Honda CR-V i VW Passat Alltrack: Kwestia wrażenia

SUV-y i crossovery podgryzają modele klasy średniej, zwłaszcza te najbardziej klasyczne, czyli sedany i kombi. Klasa średnia próbuje zmylić pościg uterenowionymi kombi. Porównanie na przykładzie VW Passata Alltracka i Hondy CR-V.

VW Passata 2.0 FSI Testy samochodów używanych 7 listopada 2013, 12:33

Używany Volkswagen Passat B6: najczęstsze usterki

Czasem trudno zrozumieć, dlaczego Passaty są tak kochane w Polsce – psują się dosyć często, rachunki za naprawy bywają słone, a większość aut ma w kołach bardzo wiele kilometrów.

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi Testy porównawcze 29 marca 2013, 13:38

Ford Mondeo, Honda Accord, Mazda 6, Opel Insignia, Volkswagen Passat: mocni zawodnicy kombi

Nowa Mazda 6 chce zakasować skostniałe towarzystwo, i to nie tylko udaną stylistyką. Ale rywale stają do meczu w dobrej formie, zwłaszcza ci w wersjach z mocnymi dieslami.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4