Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Volkswagen Phaeton - Wiadomości

Informacje o samochodach Volkswagen Phaeton: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Volkswagen Phaeton, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Volkswagen Phaeton. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Volkswagen Phaeton

Volkswagen Phaeton Wydarzenia 9 października 2015, 10:18

Co będzie dalej z VW Phaetonem?

Volkswagen ma ostatnio spore problemy. Miliardowe straty, zszargany wizerunek marki i słabnąca sprzedaż zmusi firmę do cięć. Pytanie, co stanie się z niszowym Phaetonem?

Auta używane: Nietypowe w dobrej cenie Samochody używane 14 sierpnia 2015, 10:00

Auta używane: Nietypowe w dobrej cenie

Miały podbić rynek, a skończyło się wielkim niewypałem. Po latach stają się jednak modne, czy nawet kultowe. Wybraliśmy 8 aut, które niegdyś nie odniosły sukcesu, a dziś mają szansę na drugą młodość. 

Volkswagen Phaeton 2009 – wyższa technika Wydarzenia 9 grudnia 2008, 11:04

Volkswagen Phaeton 2009 – wyższa technika

Volkswagen Phaeton został wyposażony w nowe rozwiązania technologiczne. Należy do nich całkowicie nowa generacja układu sterowania systemami multimedialnymi - z dotykowym ekranem i aż 1000 W mocy muzycznej oraz gama niezwykle wydajnych i mocnych silników.